Artykuł

Mateusz Drabiszczak w meczu z Motorem Lubawa / fot. Łukasz Kozłowski

Mateusz Drabiszczak w meczu z Motorem Lubawa / fot. Łukasz Kozłowski

Mateusz Drabiszczak przedłużył kontrakt

05.12.23 21:47   kot   2  

Pomocnik Stomilu Mateusz Drabiszczak przedłużył wygasającą z końcem bieżacego roku umowę z klubem i związał się nowym kontraktem do 30 czerwca 2024 r. z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.

19-letni Mateusz Drabiszczak w trwającym sezonie rozegrał 2 mecze w II lidze oraz 8 meczów w IV lidze, w których strzelił 1 bramkę.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Mateusz Drabiszczak


Komentarze

  1. 07.12.23 11:01 Fish

    Ponoć chłopak nieźle sobie radzi,ale miejsca na placu nie dostaje, dziwne?

  2. 06.12.23 18:33 Andrzej8993

    Brawo. Dobra decyzja.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!