Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. polsatsport.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. polsatsport.pl

Mecz z Bruk-Betem Termalicą w Polsacie Sport

03.10.19 09:56   em   3  

Spotkanie 13. kolejki Fortuna 1. ligi Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza zostanie pokazany w telewizji Polsat Sport.

Mecz zaplanowany jest na piątek (11 października) o godz. 17:45.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, I liga, Polsat Sport


Komentarze

  1. 03.10.19 15:12 tomimaki

    Poza tym od następnego sezonu ekstraklasy tylko 15 kolejek będzie z poniedziałkowym meczem. Chyba klubom nie podoba się poniedziałek...

  2. 03.10.19 14:44 tomimaki

    Nie będzie bo powołano dwóch zawodników z Termaliki: Kamiński i Gutkovskis.

  3. 03.10.19 11:16 czerkasow

    Teraz już wiecie dlaczego w piątek. Przyzwyczajajcie się, jak Stomil za 3 lata ma grać w Ekstraklasie to i mecz będzie w poniedziałek.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!