Artykuł

Michał Alancewicz. Fot. Emil Marecki

Michał Alancewicz. Fot. Emil Marecki

Michał Alancewicz koordynatorem ds. szkolenia w Akademii

15.09.23 21:41   em   2  

Michał Alancewicz został koordynatorem do spraw szkolenia młodzieży w Akademii Sportu Stomilu Olsztyn. Na stanowisku zastąpił Jakuba Mrozika.

Trener Alancewicz, poza dalszym prowadzeniem swoich grup młodzieżowych, będzie odpowiedzialny za koordynowanie procesu szkolenia w zespołach do juniora włącznie, wdrożenie nowego planu szkoleniowego oraz przygotowanie wyróżniających się zawodników Akademii do występów w przyszłości w pierwszym zespole.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Michał Alancewicz


Komentarze

  1. 17.09.23 05:22

    Wyszedl nie jeden niestety ale prawie nikt nie gra w Stomilu malolaci rozjeżdżają się po akademiach w Polsce

  2. 16.09.23 10:35 NiedzielnyKibic

    Alancewicz od kilkunastu lat bawi się w szkolenie. Czy spod jego ręki wyszedł jakikolwiek młody chłopak, który nadaje się do gry na poziomie wyższym niż Mrągowie?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!