Kolejny zmarnowany rok. Moja stopa na stadionie nie stanie. To nie jest piłka nożna, a Stomil to nie jest klub sportowy. Orlik i rywalizacja zbieraniny z grupy na Facebooku. A myśl, że ktoś jeszcze płaci hobbystom za udawanie piłkarzy kompletnie zniechęca.
Zbigniew przed meczem chciał wystawić w pierwszym składzie Skolorzyńskiego i Pajdaka z prawej strony. Gdy Kraszewski zastosował taki wariant w drugiej połowie to już mu się to jednak nie podoba. Ciężko słucha się takiej bezsensownej krytyki. Zaślepienie i brak rozumienia futbolu. Ol, rozumiem,.chociaż mu się chce pokazywać w studiu.
Ciekawe czy Wikielec będzie zainteresowany awansem. W Biskupcu pewnie też wyciągną wnioski i będą lepiej wyglądać. Możemy się na lata zakopać w tej śmiesznej lidze
Właściciel zapewnił klubowi stabilność finansową i w miarę komfortowe warunki do pracy. Głową odpowiada prezes, dyrektor sportowy i trener. Cała trójka powinna zostać zwolniona w trybie natychmiastowym. Co do właściciela jeszcze to trzeba liczyć, że się nie znudził albo nie zrezygnuje po tej kompromitacji na murawie
A co ma właściciel do tego? Uratował klub. O poziomie sportowym decydują inni. Mamy w kadrze piłkarzy, którzy zarabiają 20 tys miesięcznie, a nie potrafimy wygrać orlikowej ligi
Gdyby nie nieudolność Mazovii w naszym polu karnym i Leszczyńskiemu wynik zakręciłby się koło trójki albo czwórki. Nie stworzyliśmy praktycznie żadnego zagrożenia przez 90 minut. Ostatnie piętnaście minut to kompletny chaos i idiotyczne decyzje naszego wuefisty. Z pola na plus Jońca i Hrebeń. Reszta cienizna. Zwolnienie trenera i wymiana pół kadry to jedyne rozwiązanie.
Brawo, udało się nie skompromitować z potęgą z Grajewa. Teraz jednak weryfikacja z piątoligowym tytanem z Mińska Mazowieckiego. A tak na poważnie to skoro Wyspy Zielonego Przylądka mogą zremisować z Hiszpanią to czemu nasi paralitycy mieliby jakimś fartem nie ograć jakiejś śmiesznej ekipy z piątej ligi mazowieckiej? Starcie amatorów, może wydarzyć się wszystko
Na mecz z Naki proponuje wspólny przemarsz przez miasto. Spod ratusza do galerii. Niech się miasto z nas i całego Stomilu śmieje. Oby na nowym stadionie można było chociaż organizować koncerty, bo poważnej piłki tam nie uświadczymy.
Wicemistrzowie piątej ligi. Gratulacje dla naszych orlikowych kopaczy. Brawo. Upaść niżej się nie da. Jesienią jedziemy na wyjazd pod Galerię Warmińską. Będziemy krzyczeć gramy u siebie i Stomil druga duma Warmii po Polonii.
Taką ligę to wygrywa się bez trenera. Stomil to już oficjalnie klub amatorski. Hańba i wstyd. Cała Polska by się z nas śmiała jeśli jeszcze kogokolwiek byśmy obchodzili. To nie są piłkarskie peryferie. To jest poziom orlikowy.
Tym razem wielki Stomil z gwiazdami warmińsko mazurskiej piłki zagrał z drużyną, która trenuje częściej niż raz w tygodniu i jest problem. 43 latek w środku pola gości z Nidzicy będzie śmiał się przez całe święta jak robił Panów Piłkarzy z Olsztyna przez półtorej godziny w ich twierdzy na Piłsudskiego. Fenomenalne widowisko i przedsmak wielkich derbów o któych mówi od tygodni cały powiat olsztyński. Wszak przyjeżdża Olimpia z czwartej ligi. Ależ to będą piłkarskie rarytasy! Dobrze, że tyle prześcieradeł wisi w Olsztynie informujących o tym wydarzeniu. Jak widać nikt się nie wstydzi tego co dzieje się w Olsztynie, a przyjazd Elbląga i 300 sebixów im kibicującym to piłkarskie święto w naszej dziurze. I brawa dla Nidzicy, życzę im awansu.
Tak powinno to wyglądać w każdym meczu. Stomil gra przeciwko amatorom, w każdym meczu. Nie ma żadnego ale czy analiz. To jest podwórkowe granie i każdy mecz bez zwycięstwa co najmniej kilkoma golami to dodatkowy wstyd, który i tak unosi się na tym klubem z powodu rywalizacji na takim poziomie. Tutaj nie ma nawet w połowie poważnych drużyn
wczoraj, 07:36 NiedzielnyKibic
Kolejny zmarnowany rok. Moja stopa na stadionie nie stanie. To nie jest piłka nożna, a Stomil to nie jest klub sportowy. Orlik i rywalizacja zbieraniny z grupy na Facebooku. A myśl, że ktoś jeszcze płaci hobbystom za udawanie piłkarzy kompletnie zniechęca.
wczoraj, 07:33 NiedzielnyKibic
Zbigniew przed meczem chciał wystawić w pierwszym składzie Skolorzyńskiego i Pajdaka z prawej strony. Gdy Kraszewski zastosował taki wariant w drugiej połowie to już mu się to jednak nie podoba. Ciężko słucha się takiej bezsensownej krytyki. Zaślepienie i brak rozumienia futbolu. Ol, rozumiem,.chociaż mu się chce pokazywać w studiu.
22.06.26 11:46 NiedzielnyKibic
Prawda jest taka, że piątą ligę to Stomil powinien wygrać nawet bez trenera
21.06.26 21:51 NiedzielnyKibic
Ciekawe czy Wikielec będzie zainteresowany awansem. W Biskupcu pewnie też wyciągną wnioski i będą lepiej wyglądać. Możemy się na lata zakopać w tej śmiesznej lidze
21.06.26 20:46 NiedzielnyKibic
Właściciel zapewnił klubowi stabilność finansową i w miarę komfortowe warunki do pracy. Głową odpowiada prezes, dyrektor sportowy i trener. Cała trójka powinna zostać zwolniona w trybie natychmiastowym. Co do właściciela jeszcze to trzeba liczyć, że się nie znudził albo nie zrezygnuje po tej kompromitacji na murawie
21.06.26 20:37 NiedzielnyKibic
W normalnych warunkach W następnym sezonie powinniśmy wygrać ligę z 80 punktami albo i więcej
21.06.26 19:43 NiedzielnyKibic
A co ma właściciel do tego? Uratował klub. O poziomie sportowym decydują inni. Mamy w kadrze piłkarzy, którzy zarabiają 20 tys miesięcznie, a nie potrafimy wygrać orlikowej ligi
21.06.26 19:25 NiedzielnyKibic
Gdyby nie nieudolność Mazovii w naszym polu karnym i Leszczyńskiemu wynik zakręciłby się koło trójki albo czwórki. Nie stworzyliśmy praktycznie żadnego zagrożenia przez 90 minut. Ostatnie piętnaście minut to kompletny chaos i idiotyczne decyzje naszego wuefisty. Z pola na plus Jońca i Hrebeń. Reszta cienizna. Zwolnienie trenera i wymiana pół kadry to jedyne rozwiązanie.
21.06.26 19:08 NiedzielnyKibic
Zero walki, zero chęci, zero zaangażowania. Rywal słabiutki, a my jeszcze gorsi. Naki czeka
18.06.26 09:24 NiedzielnyKibic
Brawo, udało się nie skompromitować z potęgą z Grajewa. Teraz jednak weryfikacja z piątoligowym tytanem z Mińska Mazowieckiego. A tak na poważnie to skoro Wyspy Zielonego Przylądka mogą zremisować z Hiszpanią to czemu nasi paralitycy mieliby jakimś fartem nie ograć jakiejś śmiesznej ekipy z piątej ligi mazowieckiej? Starcie amatorów, może wydarzyć się wszystko
16.06.26 13:33 NiedzielnyKibic
Może nasze gwiazdy, które niektóre zarabiają nawet 20 kafli na miesiąc pokonają cudem giganta z Grajewa?
13.06.26 20:46 NiedzielnyKibic
Na mecz z Naki proponuje wspólny przemarsz przez miasto. Spod ratusza do galerii. Niech się miasto z nas i całego Stomilu śmieje. Oby na nowym stadionie można było chociaż organizować koncerty, bo poważnej piłki tam nie uświadczymy.
13.06.26 18:56 NiedzielnyKibic
Wicemistrzowie piątej ligi. Gratulacje dla naszych orlikowych kopaczy. Brawo. Upaść niżej się nie da. Jesienią jedziemy na wyjazd pod Galerię Warmińską. Będziemy krzyczeć gramy u siebie i Stomil druga duma Warmii po Polonii.
13.06.26 18:43 NiedzielnyKibic
Taką ligę to wygrywa się bez trenera. Stomil to już oficjalnie klub amatorski. Hańba i wstyd. Cała Polska by się z nas śmiała jeśli jeszcze kogokolwiek byśmy obchodzili. To nie są piłkarskie peryferie. To jest poziom orlikowy.
13.06.26 18:36 NiedzielnyKibic
Adios. Polonia 3:1. Gratulacje dla piłkarzy Stomilu. Ruchają was nawet na poziomie piątej ligi. Pajace
13.06.26 18:27 NiedzielnyKibic
Wicemistrzowie województwa na poziomie piątej ligi. Stomil to hańba. Jestem załamany
13.06.26 17:46 NiedzielnyKibic
Granica lepsza w pierwszej połowie. Jest nadzieja
13.06.26 17:12 NiedzielnyKibic
Gooooool Polonii
07.06.26 10:36 NiedzielnyKibic
Chłopaki z Pisy przyjechali prosto z nocnej zmiany i w Olsztynie wielkie piłkarskie święto haha
06.06.26 17:55 NiedzielnyKibic
Granica w ostatnich sekundach wygrywa z Mazurem Ełk, czyli za tydzień jadą do Lidzbarka na wakacje. Papa bezpośredni awans. GRATULACJE PIŁKARZYNY
02.06.26 08:06 NiedzielnyKibic
Ja się dziwię po co taki duży. Ten klub nigdy nie awansuje do Ekstraklasy. 10 tysięcy nawet w pierwszej lidze to za dużo.
31.05.26 13:28 NiedzielnyKibic
Przez baraże nie ma żadnych szans. Ekipy z Mazowieckiego i Łódzkiego to jest inny poziom.
31.05.26 08:05 NiedzielnyKibic
To jest skandal, że Stomil w amatorskiej lidze musi drżeć o awans. Takiego upokorzenia to nie było tu nawet za poprzednich właścicieli i prezesów.
08.04.26 22:20 NiedzielnyKibic
Stomil u siebie, w galowym składzie, a i tak w łeb od Olimpii, która oszczędzała kluczowych piłkarzy jak Kozera. Gratulacje
08.04.26 20:58 NiedzielnyKibic
Patologia na trybunach, Patologia na boisku. Ten klub upadł
04.04.26 14:21 NiedzielnyKibic
Tym razem wielki Stomil z gwiazdami warmińsko mazurskiej piłki zagrał z drużyną, która trenuje częściej niż raz w tygodniu i jest problem. 43 latek w środku pola gości z Nidzicy będzie śmiał się przez całe święta jak robił Panów Piłkarzy z Olsztyna przez półtorej godziny w ich twierdzy na Piłsudskiego. Fenomenalne widowisko i przedsmak wielkich derbów o któych mówi od tygodni cały powiat olsztyński. Wszak przyjeżdża Olimpia z czwartej ligi. Ależ to będą piłkarskie rarytasy! Dobrze, że tyle prześcieradeł wisi w Olsztynie informujących o tym wydarzeniu. Jak widać nikt się nie wstydzi tego co dzieje się w Olsztynie, a przyjazd Elbląga i 300 sebixów im kibicującym to piłkarskie święto w naszej dziurze. I brawa dla Nidzicy, życzę im awansu.
04.04.26 14:11 NiedzielnyKibic
Hahahahahahahahaha
31.03.26 09:38 NiedzielnyKibic
Z Masiakiem czy bez to nie ma znaczenia w tej lidze.
31.03.26 09:37 NiedzielnyKibic
Tak powinno to wyglądać w każdym meczu. Stomil gra przeciwko amatorom, w każdym meczu. Nie ma żadnego ale czy analiz. To jest podwórkowe granie i każdy mecz bez zwycięstwa co najmniej kilkoma golami to dodatkowy wstyd, który i tak unosi się na tym klubem z powodu rywalizacji na takim poziomie. Tutaj nie ma nawet w połowie poważnych drużyn