Artykuł

Michał Glanowski z koszulką Odry Opole, fot. oksodraopole.pl

Michał Glanowski z koszulką Odry Opole, fot. oksodraopole.pl

Michał Glanowski w Odrze Opole

02.07.13 22:18   mmks   3  

Defensywny pomocnik Michał Glanowski został nowym zawodnikiem beniaminka drugiej ligi Odry Opole. Z klubem podpisał dwuletnią umowę.

Przez ostatni rok Glanowski grał w Stomilu Olsztyn. W pierwszoligowcu zagrał w 26 meczach ligowych, w których zdobył jedną bramkę.

Tagi: Michał Glanowski, Stomil Olsztyn, Odra Opole, transfery


Komentarze

  1. 03.07.13 12:34 Pawlik

    Glan w Polsce ma swoje fanki,fanow i mu z tym pewnie lepiej jak u szkopa.

  2. 03.07.13 11:42 Pokorny

    Dziwią mnie tacy ludzie ja Glan. Poszedłbym na jego miejscu do 4 3 ligi niemieckiej i zwijał taką kasę , że ulala. W odrze czy Stomilu dostanie z 4 tyś ....

  3. 03.07.13 10:08 Adiii

    ja się pytam gdzie wzmocnienia godne pierwszej ligi odchodzą a nowi to tylko mój kolega ze startu działdowo i i nic szczególnego suchy odszedł i dupa nie bedzie skrzydeł teraz to spadek murowany

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!