Artykuł

Mikołaje ze Stomilu rozdawały prezenty

06.12.19 19:30   em   2  

Mikołaje ze Stomilu Olsztyn odwiedzili małych pacjentów z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Osobami wręczającymi prezenty byli: Oliwa Czarnecka, Julia Jaroszewska, Ula Komosińska, Wiktor Biedrzycki, Paweł Głowacki oraz Grzegorz Lech.

- Jesteśmy tylko reniferami, które przynoszą małe prezenty - mówi Grzegorz Lech, pomocnik Stomilu Olsztyn. - Najważniejsze, że możemy zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci. Widać, że im to sprawa radochę. Nikt nas nie musi do takich akcji namawiać. Dla mnie czy dla pozostałych starszych zawodników to wydarzenie jest już wpisane w kalendarz.

Pierwszy raz Stomil do szpitala wybrał się w 2011 roku i tradycja trwa do dzisiaj.

Prezenty przekazali: Beloved, Grupa DBK , Ideabox, Loando, Vitasport.pl, BMW-Zdunek Olsztyn.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech


Komentarze

  1. 06.12.19 20:42 waldi812

    Bardzo fajna inicjatywa, szkoda tylko że chłopaki zaczęli rozdawać prezenty już w Legnicy.

  2. 06.12.19 19:53 Piekarz/OKS

    Brawo! Uśmiech i chwila radości dana Dzieciakom- bezcenne. SPW!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.