Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Giżycko - 28 września 2013, godz. 15:00

Minimalna porażka rezerw w Giżycku

28.09.13 17:21   em   0

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn przegrali w meczu czwartej ligi 1:2 (0:1) w Giżycku z Mamrami. Honorową bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 69. minucie Mateusz Jurczak.

Gospodarze od 72. minuty grali w "dziesiątkę", bowiem boisko za drugą żółtą kartkę musiał opuścić Kamil Kamiński. Niestety Stomil nie wykorzystał tej sytuacji i do końca spotkania wynik meczu nie uległ zmianie.

Stomil II: Maciej Kowalski - Krzysztof Szaj, Michał Wiśniewski, Damian Skrodzki, Bartosz Borawski, Paweł Grela, Paweł Tomkiewicz, Patryk Kun, Wojciech Kajat, Dawid Chabko (46 Łukasz Kundo), Mateusz Jurczak.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mamry Giżycko, IV liga, Giżycko, Mateusz Jurczak