Relacja z meczu Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn

godz. 15:00

Aleja Wojska Polskiego 8, 11-500 Giżycko
Mamry Giżycko 2:1 Stomil II Olsztyn
1:0
43' (k) Piotr Reczek
70' Piotr Reczek
Krzysztof Szaj ż
Bramki Mamry Giżycko: 1. Rafał Kosiorek - 3. Kamil Czurak, 4. Michał Sadłos, 6. Piotr Reczek (87, 9. Krzysztof Letkowski), 7. Grzegorz Bierć (90 Piotr Czerniawski), 8. Kamil Kamiński, 13. Krystian Wiszniewski (80, 11. Rafał Panaś), 14. Mateusz Szczerba, 17. Grzegorz Kolaczuch (74, 16. Tomasz Gzyl), 18. Przemysław Łapiński, 19. Tomasz Mikołajczak.
Stomil II Olsztyn: 71. Maciej Kowalski - 18. Krzysztof Szaj, 27. Michał Wiśniewski, 4. Damian Skrodzki, 21. Bartosz Borawski - 13. Wojciech Kajat, 19. Paweł Grela, 87. Paweł Tomkiewicz, 10. Patryk Kun, 8. Dawid Chabko (46, 15. Łukasz Kundo) - 20. Mateusz Jurczak.
Szczegóły sędziował: Tomasz Tylus (Kolno).

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn przegrali w meczu czwartej ligi 1:2 (0:1) w Giżycku z Mamrami. Honorową bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 69. minucie Mateusz Jurczak.

Gospodarze od 72. minuty grali w "dziesiątkę", bowiem boisko za drugą żółtą kartkę musiał opuścić Kamil Kamiński. Niestety Stomil nie wykorzystał tej sytuacji i do końca spotkania wynik meczu nie uległ zmianie.

Stomil II Olsztyn rozegra w sobotę kolejne spotkanie w czwartej lidze. Tym razem zmierzy się o godzinie 15:00 w Giżycku z Mamrami.

Drużynę poprowadzi w tym spotkaniu Grzegorz Żytkiewicz.