Artykuł

Jakub Mosakowski, fot. Łukasz Kozłowski

Jakub Mosakowski, fot. Łukasz Kozłowski

Mosakowski na dłużej w Stomilu

13.06.19 18:43   em   1  

Jakub Mosakowski podpisał nowy kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Obrońca podpisał kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok.

W minionym sezonie obrońca rozegrał 11 spotkań w I lidze.

- Cieszę się, że klub we mnie wierzy. Liczę, że będę mógł grać w podstawowym składzie, jak taką szansę dostanę to zapewniam wszystkich, że będę dawał z siebie wszystko. Nie chcę kierować się tym, że mam statu młodzieżowca. Wiadomo, że jest to fajne, bo ten młodzieżowiec gdzieś musi grać, ale wolałbym grać za umiejętności, a nie za to, że jestem młody wiekiem.

TUTAJ PRZECZYTACIE CAŁĄ ROZMOWĘ Z JAKUBEM MOSAKOWSKIM

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Mosakowski


Komentarze

  1. 14.06.19 12:04 waldi812

    Bardzo dobry ruch, jako wychowanek będzie punktował podwójnie w pjs, poza tym jest szansa za jakiś czas zarobić pieniądze z transferu do innego klubu. Do tego powinniśmy dążyć, aby promować wychowanków i zarabiać na ich sprzedaży.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!