Artykuł

Kibice Stomilu w kolejce po bilety, fot. Artur Szczepański

Kibice Stomilu w kolejce po bilety, fot. Artur Szczepański

Na Flotę będzie można kupić bilet za złotówkę

28.08.12 08:11   em   4  

Każdy kto kupi bilet normalny (15 zł) lub ulgowy (12 zł) na mecz z Bogdanką oraz Zawiszą będzie miał prawo kupić bilet na Flotę na symboliczną złotówkę.

Podstawą do kupna biletu będzie obecność na listach klubu. Nie trzeba będzie trzymać paragonu czy biletów ze spotkań.

Tagi: Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, Bogdanka Łęczna, Flota Świnoujście, bilety, kibice


Komentarze

 1. 24.08.12 11:45 Użytkownik5g

  Na SBN nikogo namawiac i zapraszac nie trzeba, mamy i tak tanie bilety a ta akcja wydaje mi sie ma na celu przyciagniecie na stadion "nowych klientow" i ja uwazam to za bardzo dobre posuniecie. Takie moje zdanie

 2. 24.08.12 10:02 Emilozo

  @Martini - dodałem do newsa ceny biletów, żeby była jasność. Na SBN nie kupujesz ulgowego tylko bilet na SBN.

 3. 24.08.12 09:49 Martini

  Dla mnie pod haslem bilet ulgowy kryje sie rowniez bilet dla kibicow z sektora dopingujacego wiec sektor ten wychodzi najlepiej

 4. 24.08.12 09:11 Kot

  Tak trochę policzyłem, to ta promocja uderza w kibiców z sektora dopingującego, bo trzy bilety będą kosztowały na krytą tyle samo, co na łuk, na który nie ma żadnej promocji, a komfort oglądania meczu jest nieporównywalnie niższy. Pewnie parę osób poszłoby na odkrytą np. jakby była ładna pogoda, a tak kupią sobie trzy bilety na krytą pod dachem za tę samą cenę i nie muszą się martwić, czy im napada na głowę, czy nie. Oczywiście, że może i "pikniki", ale nie o to teraz chodzi.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!