Artykuł

Adrian Karankiewicz w tym tygodniu z powodu choroby nie trenował z drużyną, fot. Emil Marecki

Adrian Karankiewicz w tym tygodniu z powodu choroby nie trenował z drużyną, fot. Emil Marecki

Nieobecni podczas meczu z Chojniczanką

17.02.18 22:55   em   0  

Podczas sobotniego sparingu Stomilu Olsztyn z Chojniczanką Chojnice trener Kamil Kiereś nie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Niektórzy w ogóle nie otrzymali szansy gry w tym meczu i odbyli trening wyrównawczy po zakończonym sparingu. Przypomnijmy, że olsztyński zespół przegrał 1:3.

Marcel Ziemann ma stłuczony staw skokowy. Trenował indywidualnie, ale od wtorku ma wrócić do zajęć. Dani Ramírez także ma uraz, ale trener Kamil Kiereś liczy, że zawodnik szybko wróci do zajęć. Paweł Abbott wrócił do treningów, ale nie jest jeszcze na tyle zdrowy, żeby grać w sparingach. Adrian Karankiewicz się rozchorował i nie mógł trenować z zespołem w tym tygodniu. Urazu na treningu doznał także bramkarz Jakub Miszczuk. Piłkarz ma lekki kłopot z mięśniem czworogłowym uda.

W sparingu nie zagrali Marcin Stromecki, Wojciech Dziemidowicz, Igor Biedrzycki oraz Mateusz Mętlicki. Po meczu w Stężycy odbyli treningi trening wyrównawczy.

Na meczu nie było także Ernesta Dzięcioła.

Tagi: Stomil Olsztyn, kontuzje, Chojniczanka Chojnice, Marcel Ziemann, Dani Ramirez, Wojciech Dziemidowicz, Igor Biedrzycki, Mateusz Mętlicki, Adrian Karankiewicz, Jakub Miszczuk


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!