Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Nowa partia koszulek wydana z okazji 70-lecia Stomilu. Dziś w klubie odbiory/zakup koszulek (10:00-13:00)!

25.02.15 15:52   em   4  

Dotarła już nowa porcja koszulek wydana z okazji 70-lat Stomilu. Tym razem zysk w całości zostanie przekazany na pomoc finansową klubowi. W sobotę w klubie odbiory/zakup koszulek (10:00-13:00)!

Pierwszy możliwy odbiór koszulek przewidziany został na sobotę, 28 lutego. Na wszystkich będziemy czekać pod stadionem Stomilu Olsztyn (wejście do klubu) w godzinach 10-13.

Dostepne wszystkie rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL w kolorach biały i niebieski!

Osoby, które chcą żeby im koszulki wysłać pocztą polską proszę pisać PW na naszym koncie facebook. Jeżeli ktoś nie ma konta, to prosimy o wiadomość na adres redakcja@stomil.olsztyn.pl. 

Koszulka kosztuje minimum 20 złotych. Każda złotówka więcej jest mile widziana. Niech każdy płaci za koszulkę w miarę swoich możliwości. Cały zysk z produkcji koszulek przeznaczymy na pomoc "Dumie Warmii"! STOMIL PONAD WSZYSTKO! 

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, 70 lat Stomilu, gadżety, koszulki


Komentarze

 1. 26.02.15 20:25 godfather

  Są wolne koszulki, można śmiało zamawiać/odbierać!

 2. 26.02.15 20:16 rafitd

  Na te koszulki trzeba się było wcześniej zapisywać? Czy jak tam podjadę w sobotę to też będę mógł kupić?

 3. 25.02.15 22:11 Rob1945

  Kyniu, albo Emil do zarządu. @Jan Tomasz ma rację

 4. 25.02.15 19:40 Jan Tomasz

  W zarządzie musi być ktoś od nas. Jeśli dobrze się zorganizujemy to sami jesteśmy w stanie dawać na klub ok 500 tys. rocznie. Jeśli cyklicznie - co miesiąc będziemy robić zbiórkę tak jak ostatnio to jesteśmy w stanie zebrać miesięcznie 30-35 tys.!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!