Artykuł

fot. Artur Szczepański

fot. Artur Szczepański

Nowi będą na pewno trenować z zespołem do obozu

10.01.12 20:40   em   1  

Rafał Dzierbicki oraz Tomasz Dąbrowski będą trenować ze Stomilem Olsztyn na pewno do czasu wyjazdu zespołu na obóz przygotowawczy.

- Do czasu wyjazdu na obóz będziemy się przyglądać tym zawodnikom. Do Gutowa Małego zabiorę 23-24 piłkarzy. Zdecydujemy, którzy z młodych piłkarzy pojadą z nami na obóz - mówi Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Przypomnijmy, że Dzierbicki jest napastnikiem Tęczy Biskupiec, a Tomasz Dąbrowski gra w Warmii Olsztyn na pozycji pomocnika.

Tagi: Stomil Olsztyn, Tęcza Biskupiec, Warmia Olsztyn, Rafał Dzierbicki, Tomasz Dąbrowski, Zbigniew Kaczmarek, transfery


Komentarze

  1. 10.01.12 21:03 OKS musi I liga

    A słyszałem że na treningach pojawia się również Dubis. Niech trenuję być może będą z niego ludzie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!