Paweł Alancewicz strzelił pierwszą bramkę w meczu. Fot. Artur Szczepański

Olsztyn - sztuczne boisko na Dajtkach, 16 lutego 2011 r., godz. 12:00

OKS 1945 wygrał z Lechem Rypin

16.02.11 13:42   em, mmks   5

OKS 1945 Olsztyn wygrał w spotkaniu sparingowym z trzecioligowym Lechem Rypin 2:1 (2:0). Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Paweł Alancewicz oraz Michał Renusz, dla gości trafił Paweł Piceluk.

Już na początku meczu trener Zbigniew Kaczmarek zmuszony był dokonać dwóch zmian. Za kontuzjowanych Daniela Michałowskiego i Łukasza Suchockiego na boisku pojawili się Paweł Alancewicz oraz Krzysztof Filipek. W 16. minucie piłka uderzona z rzutu wolnego z około 16 metrów przez Jakuba Kowalskiego trafiła w słupek. Sześć minut później "biało-niebiescy" za sprawą Pawła Alancewicza strzelili pierwszego gola. W 34. minucie drugą bramkę dla OKS-u 1945 Olsztyn zdobył Michał Renusz, który wykorzystał dobre zagranie głową od Krzysztofa Filipka. Trzy minuty później w dobrej sytuacji znalazł się Alancewicz, ale niestety tym razem przestrzelił z pięciu metrów...