Artykuł

OSiR stawia kołowrotki, fot. Emil Marecki

OSiR stawia kołowrotki, fot. Emil Marecki

OSiR montuje kołowrotki

17.07.19 21:44   em   4  

Zmieni się organizacja wejścia na spotkania I ligi organizowane na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a. Jednym z wymogów licencyjnych Polskiego Związku Piłki Nożnej jest zamontowanie kołowrotków.

Na wejście na trybunę krytą powstaną dwa podwójne kołowrotki plus jeden dla osób niepełnosprawnych. Jeden kołowrotek powstanie także na wejściu dla kibiców gości.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu, OSiR


Komentarze

 1. 18.07.19 23:15 Kot

  Jak każą porządnym kibicom kurtki rozpinać w listopadzie, macają po kroczu albo w środku lata 3-letniemu dziecku zabierają plastikową butelkę z piciem, to jest to normalne?! Na starą I ligę, gdy przychodziło 8 tys. kibiców, 45 minut przed meczem zdążyłeś kupić bilet i wejść w max. 10-15, a nie było więcej kas otwartych ani ochroniarzy wpuszczających na trybuny. W zeszłym sezonie były mecze, że kibice wchodzili na drugą połowę, bo czekali w kolejkach ponad godzinę. Dla mnie to uwłaczające dotykać ludzi i poniżej mojej godności, ale widzę, że niektórym bardzo to odpowiada, bo robią to nadgorliwie, mając świecącą kamizelkę, wojskowe buty i 5 zł/h. Niektórym honor nie pozwalałby zostać meczowym ochroniarzem, kanarem czy policjantem. Mnie na przykład nie podoba się, że gość ze skończoną podstawówką decyduje o tym, czy wejdę na mecz, czy nie; że mam zdjąć kurtkę, podnieść bluzę, bo on tak sobie życzy. Nie podoba mi się to i na to zwracam uwagę od 8 lat, jak pod absurdalnym pozorem nie sprzedano mi biletu na mecz, twierdząc, że jestem pod wpływem alkoholu (co było niezgodne z UoBIM) bez żadnego badania, tylko "na oko", a nie piłem wówczas alkoholu przez 3 miesiące przed tym meczem, więc nie mogłem być pijany. Nadal uważasz, że ludzie niepotrzebnie się czepiają ochroniarzy? Bo ja wręcz przeciwnie.

 2. 18.07.19 20:53 Bartek664

  @Kot obwiniasz za to ochronę no spoko Twoje zdanie, ale weź pod uwagę jak się trafi kilka osób co nie chce się poddać kontroli co się zdaza praktycznie na każdym meczu to sam sobie teraz odpowiedź ile przez takie osoby schodzi dłużej. Ludzie nie rozumieją że na obiekt sportowy nie wejdą "na czterech". Jest jedno logiczne wyjście z tego, a więc każdy bez problemu poddaje się kontroli i jakoś to idzie, a nie co drugi w granicach 50 lat nie chce się poddać kontroli

 3. 18.07.19 14:02 stomil olsztyn forever

  Bez przesady, w poprzednim sezonie wejście przez bramki trwało może z 3-5min. Poza tym jeśli takie są wymogi, to nic z tym nie zrobimy, jedynie można coś zadziałać, żeby szło to sprawniej. Bardziej narzekałbym na sprzedaż biletów przed meczem, sam miałem karnet, ale inni ludzie przychodząc 30min przed meczem wchodzili na stadion koło 15 minuty w trakcie meczu...

 4. 17.07.19 23:12 Kot

  Organizacja wejścia na mecz zmieni się na gorsze, ponieważ buduje się kolejną przeszkodę. Będą dwa przejścia do kolejnej stacji z 3-4 ochroniarzami, czyli podwójne stanie w kolejce. W poprzednich sezonach wejście na mecz trwało po 40 minut, a teraz będzie kolejne utrudnienie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!