Artykuł

Odbyło się spotkanie karnetowiczów z piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Fot. stomilolsztyn.com

Odbyło się spotkanie karnetowiczów z piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Fot. stomilolsztyn.com

Odbyło się spotkanie karnetowiczów z piłkarzami i sztabem szkoleniowym

25.01.22 22:00   em   12  

We wtorek (25 stycznia) w siedzibie klubu odbyło się spotkanie karnetowiczów z piłkarzami i sztabem szkoleniowym Stomilu Olsztyn.

Spotkanie miało bardzo fajny przebieg. Fani Stomilu, którzy mieli prawo w nim uczestniczyć byli zadowoleni. Każdy mógł porozmawiać z trenerem czy z wybranymi piłkarzami na tematy, które były w zainteresowaniu fanów.

- Były zdjęcia, autografy, a także upominki dla gości. Cieszymy się, że mogliśmy ugościć wszystkich i zorganizować takie spotkanie. Liczymy, że wkrótce spotkamy się ponownie, oby w większym gronie! W najbliższym czasie przygotujemy rownież zdjęcie pamiątkowe z autografami zawodników dla wszystkich gości - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Spotkanie dotyczyło kibiców, którzy zakupili karnety SILVER, GOLD oraz VIP.

 

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 26.01.22 15:19 Ojj ale tragedia

  Witaj czerkasow po dłuższej ciszy ( z tej strony TorroRosso nie pamiętałem hasła i musiałem siE zalogować inaczej na innym kompie ) oczywiście jest ta niepewność , ale po rozmowie z chłopakami jest w nich wiara i chęci . kazdy z nich ma świadomość pewnych swoich braków , ale kto jest idealny ten gra w Monachium , a nie w Olsztynie . Waldi rozmawiałem o tym aby spotkac sie własnie z kibicami , aby włśnie rozwiać wszelki wątpliwości , niedomówienia i własnie tą dziwna narracje ze w klubie sa tylko kobinatorzy i cwaniaki . Ale najlepszym sposobem aby sie spotkac na takim spotkaniu jest wykupić karnet silver i tyle . Pozdrawiam

 2. 26.01.22 11:51 waldi812

  Ta, generalnie pomysł dobry i realizacja również, buduje to niewątpliwie więź pomiędzy klubem a kibicami, takie spotkania powinny mieć miejsce częściej i na większą skalę.

 3. 25.01.22 21:05 TorroRosso

  To niestety nic się nie zmieniło . Ale jakbyś wykupił karnet swojego ulubionego klubu , to byś mógł spędzić bardzo fajne popołudnie . Myślę że właśnie po to zarabia się kasę by mieć taka okazje nie często w życie , kimkolwiek się nie jest , aby tego doświadczyć. Polecam bardzo mocno.

 4. 25.01.22 20:58 Kleofas

  A sytuacja finansowa znam.

 5. 25.01.22 20:52 Kleofas

  Jeszcze raz dzięki. Obyśmy się cieszyli z utrzymania Stomilu w 1 lidze.

 6. 25.01.22 20:48 TorroRosso

  Wszystkie te pytana były , i nie były to pytania ogólne tylko bezpośrednie do trenera, do chłopaków , każdy mógł o to zapytać bezpośrednio . Tylko pytanie jest takie , jak myślisz jaka jest u nas sytuacja finansowa ??

 7. 25.01.22 20:48 TorroRosso

  Wszystkie te pytana były , lecz , i nie były to pytania ogólne tylko bezpośrednie do trenera, do chłopaków , każdy mógł o to zapytać bezpośrednio . Tylko pytanie jest takie , jak myślisz jaka jest u nas sytuacja finansowa ??

 8. 25.01.22 20:44 Kleofas

  Dzięki za informację. Pewnie nikt się nie pytał jeśli chodzi o transfery do klubu czy też o sytuację finansowo klubu czy też pozyskania nowych sponsorów.

 9. 25.01.22 20:28 TorroRosso

  Kleofas wielka szkoda że karnetowiczów było bardzo mało . Byli wszyscy , będzie wszystko na zdjęciach . Bardzo luźna atmosfera - można było z każdym pogadać , pożartować . Czekam z niecierpliwością na następne spotkanie

 10. 25.01.22 20:25 TorroRosso

  Było super , ale bardzo stresująco . Dzięki za super rozmowę Jonatan . Do boju i do zobaczenia na boisku

 11. 25.01.22 20:23 Kleofas

  Coś ciekawego było na tym spotkaniu. Kto był mógłby zdać relacje.

 12. 17.01.22 16:07 Haras

  Miłe zaskoczenie, brawo i do zobaczenia!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!