Relacja z meczu Olimpia Olsztynek - Stomil Olsztyn

0:2
Bramki Dariusz Radziszewski 4'
Tomasz Zahorski 23'
Michał Ruszkiewicz 69'
Bramki Olimpia Olsztynek: Achramowicz Fijałkowski Bober Paluch (10' Michalewski) Wilk Gawliński Król W.Hartliński Brzostek (80' Tyszewicz) M.Hartliński (60' Michalak)
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba Michał Łachacz (46' Paweł Podhorecki) Szymon Niestatek Tomasz Żakowski Dariusz Frankowski Jacek Gabrusewicz (67' Michał Ruszkiewicz) Artur Łazar Grzegorz Lech Maciej Paszkiewicz (46' Łukasz Lewandowski) Tomasz Zahorski (65' Sebastian Spychała) Dariusz Radziszewski
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Piłkarze OKS 1945 Olsztyn wygrali 3:0 z Olimpią Olsztynek. Było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zespołu prowadzonego przez Daniela Dylusia, który dalej jednak nie ma poparcia wśród kibiców.

Przed samym spotkaniem władze klubu z Olsztyna uhonorowały i podziękowały za grę Łukaszowi Jarząbkowi wręczając mu dwie pamiątkowe koszulki klubowe. Obecnie teraz obrońca Olimpii Olsztynek podziękował kibicom za doping w ostatnim sezonie rzucając w ich stronę swój szal Stomilu. Szybko zdobyta bramka ustawiła losy spotkania. Już w czwartej minucie OKS 1945 wygrywał 1:0 po bramce Dariusza Radziszewskiego. Wynik podwyższył jeszcze w pierwszej połowie najlepszy olsztyński strzelec Tomasz Zahorski, który zaliczył celne trafienie w 23 minucie. W drugiej połowie olsztyńscy zawodnicy strzelili już tylko jednego gola, do pustej bramki w 69 minucie trafił Michał Ruszkiewicz. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Grzechorz Lech, który zagrał od początku spotkania i potwierdził, iż należy mu się miejsce w podstawowym składzie. Wyjazdowa wygrana z Olimpią była pierwszym wygranym meczem w IV lidze. Zdobyte trzy punkty cieszą - ale z kim wygrywać jak nie z drużyną, która broni się przed spadkiem? Następne spotkanie OKS 1945 zagra przed własną publicznością z Płomieniem Ełk.

Piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn w sobotę zagrają wyjazdowe spotkanie z Olimpią Olsztynek. Olsztyński przeciwnik ma o jeden punkt więcej niż OKS, lecz także o jednego spotkanie więcej w lidze.

Kibice olsztyńskiej jedenastki z upragnieniem czekają na pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Daniela Dylusia w lidze zanotowali 2 remisy i jedną porażkę, mecze wygrywali jedynie w Pucharze Polski. W ostatnim spotkaniu OKS 1945 zremisował bezbramkowo z liderem rozgrywek DKS-em Dobre Miasto. Zespół Olimpii Olsztynek jest prowadzony przez byłego piłkarza olsztyńskiego Stomilu - Bogdana Michalewskiego. W kadrze Olimpii jest kilku zawodników z olsztyńską przeszłością m.in. obrońca Łukasz Jarząbek czy bracia Hartlińscy. Spotkanie powinno zmobilizować miejscową publiczność, piłkarze OKS-u zapowiadają wywiezienie z boiska beniaminka komplet punktów.