Bramki Orzeł Czerwonka:
OKS Stomilowcy Olsztyn: Balukiewicz Glinka Sacharczuk Ćwil Mackiewicz [ 70' Radkiewicz ] Maleszewski Magiera Borzymowski Koziorowski [ 47' Bogdanowicz ] Białek [ 35' Pająski ] Kacprzykowski [ 85' Zwoliński]
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Kolejny słaby mecz rozegrali OKS Stomilowcy Olsztyn - na tyle słaby, żeby ulec 0:5 Orłowi Czerwonka.

Po kolejnej porażce zespół Jakuba Kacperskiego spadł do środka tabeli. Mecz w Czerwonce pokazał jak wiele umiejętności brakuje, olsztyńskim piłkarzom aby walczyć z każdą drużyną z A-klasy jak równy z równym. Do przerwy Stomilowcy stracili dwie bramki. Pierwsza po błędzie obrońców padła w 16. minucie spotkania. W tym czasie OKS nie stworzył żadnej sytuacji podbramkowej. Czerwona mogła strzelić drugą bramkę, jednak z linii bramkowej główką piłkę na rożny wybił Rafał Glinka. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 1:0 dla gospodarzy drugą bramkę w meczu strzelił Karasiński.

W drugiej połowie gra obronna Stomilowców kompletnie się posypała. Trzy stracone bramki mówią o tym dobitnie. Trzecią bramkę w meczu strzelił napastnik Orła - Karasiński z główki na samym początku drugiej połowy. Ta bramka to ewidentny błąd Piotra Balukiewicza. Przed stratą czwartej bramki piłkarze gości mieli dwie idealne sytuacje, żeby strzelić dwa gole. Niestety celności zabrakło Pawłowi Kacprzykowskiemu oraz Łukaszowi Bogdanowiczowi. Czwartą i piątą bramkę strzelali kolejno: Bernacki oraz Karasiński.

Autor: Emilozo

Piłkarze OKS Stomilowcy Olsztyn jadą na wyjazd do Czerwonki na mecz z Orłem. Piłkarze z Olsztyna są w dołku, to gospodarze są faworytami tego meczu

Orzeł Czerwonka gra już trzeci sezon z rzędu w A-klasie. W poprzednim sezonie rozgrywki zakończyli na 7. miejscu w tabeli. Obecnie po 10. kolejkach zespół z Czerwonki zajmuje trzecią pozycję w tabeli i ma jedynie 3. punkty straty do lidera z Jonkowa. Zespół Stomilowców jest w wyraźnym kryzysie. Nie idzie gra piłkarzom z Olsztyna. Nie mógł na to obojętnie patrzeć zarząd klubu, który jasno przedstawił cel dla piłkarzy. "Nasi zawodnicy w ostatnich trzech spotkaniach mają pokazać zaangażowanie w grze i pokazać się z jak najlepszej strony. Wszyscy Ci, którzy podejdą lekceważonco do meczów, na wiosnę nie będą już piłkarzami OKS-u." - mówi przed meczem v-c prezes Emil Marecki. W spotkaniu na pewno dojdzie do zmian w składzie. Z powodu żółtych kartek nie zagra Michał Rogowski.

Nikt poprawnie nie wytypował wyniku tego spotkania.