Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Oświadczenie OSiR-u

30.11.17 20:18   -   7  

Prezentujemy w oryginale oświadczenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie na temat odwołanego meczu Stomilu Olsztyn z Wigrami Suwałki.

W związku z odwołaniem meczu I ligi piłki nożnej pomiędzy Stomilem Olsztyn a Wigrami Suwałki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje co następuje:

- Gospodarze obiektu wspólnie z pracownikami klubu dołożyli wszelkich starań, aby mimo obfitych opadów śniegu zaplanowane na 30.11.2017 r. spotkanie doszło do skutku;

- O godzinie 17.00 sędzia meczu Dawid Bukowczan, po wnikliwej analizie stanu murawy, oświadczył obu zespołom, że mecz odbędzie się zgodnie z planem i zarządził jedynie odśnieżenie linii oraz obu pól karnych;

- O godzinie 18.15 (po pracy kilkudziesięciu osób, w tym pracowników OSiR, klubu Stomil, Socios Stomil i piłkarzy grup młodzieżowych Stomilu), prace zostały ukończone, a boisko zgodnie z instrukcjami arbitra było przygotowane do gry;

- Śnieżyca jednak nie ustawała. W międzyczasie przesłano do siedziby PZPN dokumentację fotograficzną stanu boiska i na jej podstawie, po naradzie sędziego z obserwatorem meczu, mając na uwadze zdrowie piłkarzy zdecydowano się odwołać mecz ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W żadnym wypadku, zarówno sędzia jak i obserwator meczu, w pomeczowych protokołach nie obarczył gospodarzy winą za taki stan rzeczy.

Tagi: OSiR, Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 02.12.17 11:35 Wielki Stomil

  Miasto miało budować baze treningową na Warmii projekt zostal zrobiony kasa została za projekt zapłacona a miasto co ? projekt odrzuciło!!!! bo coś im sie nie podobało miały być pieniądze z ministerstwa większośc wkładu i z miasta ! odrzucili teraz pomagaja w kortowie lekkoatletyczny budawac tez pieniadze beda z ministerstwa jeszcze sie okaze ze przez kortowo Olsztyn nie dostanie pieniedzy na baze na Warmii!! to sa kurwa jakies jaja w tym miesci rozwiazac osir pogonic grzymowicza i jego swite!!!

 2. 30.11.17 22:05 Damiano(S)

  W tym olsztynie nigdy nie bedzie dobrze. Stadionu tez sie nie doczekamy raczej on nigdy nie powstanie. Jedynie o 40kn w oddalonej Ostrodzie mozemy tam sobie popatrzec na fajny maly stadionik :)

 3. 30.11.17 21:59 HP

  A sam pomyślisz kiedyś. Jesteś pionkiem do zabicia.Kręci Tobą (p)rezydent, a teraz ,,sędzia powiedział, to tak zrobiłem"Bierz pod pachę pryncypała i wypad, chodzące reklamy obciachu.

 4. 30.11.17 21:33 Darek

  Ps. Po co to oświadczenie? A dlatego, że zrobiło się Wam koło dupy. Tyle w temacie AMATORZY Z AMATORSKIM DYREKTOREM

 5. 30.11.17 21:29 Darek

  O której zaczął działać OSIR? O której podjęto decyzję, aby odśnieżać boisko? Ile osób odśnieżało nie będąc pracownikami OSIRu? Ilu pracowników tej instytucji zaangażowanych było w odśnieżanie? Czemu Pan M. tak krzyczał na Janusza Bucholca? NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ TYM OŚWIADCZENIEM. DALIŚCIE DUPY na samym początku. Gdyby nie Socios i Prezes Robert nawet pół pola karnego nie byłoby odśnieżone!!! ŻENADA!

 6. 30.11.17 21:07 Fanatyk_OKS

  Wnoszę o przyznanie kolejnego medalu dla OSiRu, a dodatkowo medal za krzewienie kultury fizycznej i sportu w mieście Olsztyn dla (p)rezydenta piotra grzymowicza...

 7. 30.11.17 20:35 Pawlik

  litwinski do dymisji

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!