Artykuł

Robert Kiłdanowicz, fot. Emil Marecki

Robert Kiłdanowicz, fot. Emil Marecki

Oświadczenie prezesa Roberta Kiłdanowicza

10.01.15 14:19   zic   7  

Na oficjalnej stronie klubu pojawiło się oświadczenie dotyczące ostatnich wydarzeń w klubie, poniżej prezentujemy jego treść.

W związku z pojawiającymi się informacjami medialnymi, dotyczącymi rzekomych nieprawidłowości, będących podstawą wypowiedzenia umowy sponsorskiej OKS Stomil Olsztyn przez Sponsora Strategicznego Libra Project 2 Sp. z o.o. w dniu 09.01.2015 roku oświadczamy, że do Klubu nie wpłynął żaden dokument od Sponsora Strategicznego wyrażający powody złożonego wypowiedzenia.

Z uwagi na powyższe, Klub nie będzie komentował  spekulacji medialnych w tym zakresie z zastrzeżeniem prawa do zajęcia stanowiska w przypadku pojawienia się oficjalnej informacji wydanej przez Sponsora Strategicznego.

Prezes Zarządu OKS Stomil Olsztyn
Robert Kiłdanowicz

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Robert Kiłdanowicz, Galeria Warmińska, Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 10.01.15 18:22 F.R.T.

  Oświadczenie prezesa Roberta Kiłdanowicza: WSZYSCY DO GDYNI !!

 2. 10.01.15 16:04 Bart_OKS

  miałbyc Cypr a może nie być Ostródy nawet...

 3. 10.01.15 15:28 RafalOKS

  Co do Kota zgadza sie tu 100 % A.K. przezyl duzo w tym Klubie wiec powinnien wiedziec !!!!!!!!!!!!!!!

 4. 10.01.15 15:28 Kot

  ze 30 tys. z 1%, 300 tys. z dotacji od miasta, teraz z 5 mln od Galerii... Będzie jeszcze bardziej spektakularna wtopa?

 5. 10.01.15 15:26 Kot

  Chyba jak było w umowie sponsorskiej, że macie im pokazywać, na co wydajecie ich pieniądze, to - kurwa mać! - nie potrzeba kolejnych pism nawołujących do spełnienia tego obowiązku. Nie wszyscy w klubie są nowi, jest osoba, która przeżyła chyba z 10 prezesów, ale Kiłdanowicz nic do niej nie ma, bo fachowiec i się zna. No to teraz czekam aż prezes zajedzie na białym rumaku i wybawi Stomil, przyprowadzając nowego darczyńcę.

 6. 10.01.15 15:26 RafalOKS

  Panie prezesie glowa do gory. Rozmawial pan z firmami mniejszymi. Chodza wiesci nie najgorsze, wiec gramy dalej :)

 7. 10.01.15 14:51 maniek86

  Zostaje w ciągu 3 miesięcy znaleźć sponsora. Szkoda, bo zamiast martwić się o poziom sportowy trzeba zająć się tym tematem. Trzeba być dobrej myśli. Powodzenia Panie Prezes!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!