92' Koniec meczu. Arka 4. Stomil 1.
87' Trzech zawodników na Piotra Skibę. Nasz bramkarz wychodzi z tego pojedynku obronną ręką.
85' Boisko opuszcza Łukasiewicz, w jego miejsce Michał Gałecki
81' Boisko opuszcza Kowal, w jego miejsce Łukasz Jamróz.
81' Żółtą kartką ukarany Roman Maczułenko

Artykuł

Paweł Głowacki, fot. Artur Szczepański

Paweł Głowacki, fot. Artur Szczepański

Paweł Głowacki: Arka była bardziej zdeterminowana od nas

15.03.15 11:57   PG   3  

Po meczu Arka Gdynia - Stomil Olsztyn o komentarz poprosiliśmy Pawła Głowackiego, który spotkanie obejrzał z perspektywy ławki rezerwowej.

- Pod względem motorycznych ustępowaliśmy Arce, było widać, że byli szybsi, bardziej zdeterminowani od nas. Na pewno niepotrzebnie się odkryliśmy. Widzieliśmy, że tutaj będzie ciężko o punkty. Nie można z Arką grać tak otwartej piłki, wykorzystali wszystko, co mieli w pierwszej połowie. Trzeba się jak najszybciej podnieść po tym meczu, wyciągnąć wnioski w środku tygodnia. Mecz z Pogonią wcale nie będzie łatwy, nasza wysoka pozycja nie może nas uśpić, bo jeszcze nie mamy bezpiecznej sytuacji. Nie można doprowadzić do sytuacji, że sami sobie zrobimy problem. Musimy łapać punkty, gdzie się da.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Głowacki, Arka Gdynia, komentarz po meczu, komentarz, wypowiedź, I ligaKomentarze

  1. 16.03.15 14:49 Wielki Stomil

    niestety 3 bramki stracone po duzych bledach szkoda ale na wyjazdach trzeba grac tak jak w tamtej rundzie garda garda defensywa garda garda ofensywa

  2. 15.03.15 22:58 tommy1976

    walczmy o jak najwyższe miejsce i po to potrzebujemy punktów, a nie gadanie o utrzymaniu. Mimo wszystkich przeciwności...patrzmy na górę. Z Pogonią nie będzie łatwo, pewnie zagają wysokim pressem, więc trzeba ostrożnie zagrać z tyłu i wychodzić z szybkimi kontrami. 3 pkt najważniejsze..

  3. 15.03.15 21:11 chodi

    Dokładnie z kim punktować jak nie z Pogonią...? To trzeba wygrać!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!