Artykuł

Paweł Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Paweł Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Paweł Kaczmarek w Wiśle Płock

28.06.13 00:00   mmks   7  

Były już zawodnik Stomilu Olsztyn Paweł Kaczmarek podpisał dwuletni kontrakt z beniaminkiem pierwszej ligi - Wisłą Płock.

Zawodnik w olsztyńskim klubie spędził ostatnie pół roku. W tym czasie zagrał w siedemnastu ligowych meczach, w których zdobył cztery gole.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Wisła Płock, transfery, I liga


Komentarze

 1. 28.06.13 18:26 kilabez

  Wisłę Płock znowu ma wspierać poważnie potentat paliwowy i dostali 2 lata czasu na awans do ekstraklasy...

 2. 28.06.13 12:27 S.M.P.

  spoko. nawet nie wiedziałem że mają takie solidne podstawy finansowe. w tym przypadku nie dziw że Kaczmarek poszedł grać za parę tyś wiecej w Płocku

 3. 28.06.13 11:49 Pokorny

  Jakiś czas temu gdy już prawie pewne było , że Wisła awansuje to w artykule było napisane , że mieli 5mln budżetu i dlatego ściągneli do słabeJ 2 Ligi : filipa Burkhardta, K Janusa , Kiełpina.

 4. 28.06.13 11:46 Pokorny

  na płock.sport.pl wygrzebałem : W ubiegłym roku budżet Wisły wynosił 5 mln zł. W tym roku na pierwsze półrocze działalności - od stycznia do czerwca - ratusz dał piłkarskiej Wiśle 1,8 mln zł brutto.

 5. 28.06.13 10:37 S.M.P.

  możesz podać zródło swoich informacji o budżecie Wisły... bo z tego co wiem to dostali ostatnio licencję warunkową w związku ze stratami bilansowymi?

 6. 28.06.13 10:15 Pokorny

  Wisła w 2 lidze dysponowała budżetem około 5 milionów złotych. Teraz po awansie ma taki sam albo większy. Stomil ma ledwo 2,7. O czym ty chcesz dyskutować jedynie można podziękować Pawłowi za grę. !

 7. 28.06.13 08:23 S.M.P.

  no to ja się pytam czy nasz klub nie jest w stanie zapłacić najlepszemu piłkarzowi rundy tyle samo co beniaminek Wisła?! Porażka

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!