Artykuł

Paweł Piceluk, fot. Emil Marecki

Paweł Piceluk, fot. Emil Marecki

Piceluk: To był typowy mecz walki

30.01.13 15:49   em   2  

Po meczu Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn rozmawialiśmy z Pawłem Picelukiem, pomocnikiem Stomilu Olsztyn.

- Mogę ocenić tylko drugie 45 minut gry. Pierwszej połowy nie oglądałem. To było takie typowe spotkanie walki. Nie wiem na jakim etapie przygotować jest Raków Częstochowa. Na pewno jest na innym niż my. Wiadomo, że zwycięstwa są nam potrzebne, bo cementują drużynę, ale wynik w tym momencie nie jest tak bardzo ważny.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Raków Częstochowa, Paweł Piceluk, wypowiedź, rozmowa, Gutów Mały, obóz przygotowawczyKomentarze

  1. 31.01.13 10:16 Pawlik

    Jakiej walki? Z drugol igowcem przegrac,wez oszczedz wstydu i nie udzielaj wywiadu tylko trenuj bo lewego skrzydla brak.Mecz walki to z Concordia ELBLAG bedzie. Boisko weryfikuje jak ktos powiedzial zmiana KALONASA NA LECHA nic nie da bo obrona nie funkcjonuje poki co.

  2. 30.01.13 19:33 Kot

    "Typowy mecz walki" - jedno z kilku nic nieznaczących stwierdzeń próbujących usprawiedliwić porażkę.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!