Artykuł

Piłkarze Stomilu Olsztyn z wizytą w SP2, fot. stomilolsztyn.com

Piłkarze Stomilu Olsztyn z wizytą w SP2, fot. stomilolsztyn.com

Piłkarze Stomilu z wizytą w SP 2

15.12.14 12:35   em   1  

Dwóch piłkarzy Stomilu Olsztyn, Rafał Remisz oraz Tomasz Wełnicki, w poniedziałek odwiedziło uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie.

Wizyta odbyła się w ramach akcji "Pomóż uwierzyć w Świętego Mikołaja".

Tagi: Stomil Olsztyn, Rafał Remisz, Tomasz Wełnicki


Komentarze

  1. 16.12.14 19:12 F.R.T.

    Uwielbiam takie akcje !! Proszę o informację czyja w takich sytuacja to jest inicjatywa: Klubu Stomil, wf-isty, dyr szkoły czy jakieś inne jeszcze rozwiązanie? I na ile można zrobić z tego spotkania cykliczne np: poprowadzenie lekcji WF przez zawodników w szkołach podstawowych/gimnazjalnych i wyżej w Olsztynie jak również w FC !!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!