Artykuł

Piotr Głowacki, fot. Emil Marecki

Piotr Głowacki, fot. Emil Marecki

Piotr Głowacki: Dostałem wolne na obronę pracy magisterskiej

05.06.16 20:54   em   2  

Po meczu rezerw Stomilu Olsztyn z Mrągowią Mrągowo rozmawialiśmy z pomocnikiem olsztyńskiego zespołu Piotrem Głowackim.

Dlaczego zagrałeś w meczu rezerw, a nie pojechałeś do Legnicy?
- Poprosiłem trenera o wolne na obronę pracy magisterskiej. Tak się złożyło, że termin miałem na dzisiaj, a nie chciałem tego przekładać, bo wtedy broniłbym się dopiero we wrześniu, a wtedy też będzie liga. Teraz nasza sytuacja była już wyjaśniona. Obroniłem się (magister wychowania fizycznego - red.) i chciałem pomóc rezerwom w spotkaniu ligowym. Niestety nie udało się. 

Przegraliście 0:1. Jak wyglądało to spotkanie?
- Mieliśmy założenie cofnąć się na własną połowę i czekać na przeciwnika, a potem wyprowadzać kontry. I tego nie robiliśmy, a Mrągowia właśnie tak zdobyła bramkę. Poszła długa piłka na Adama Kapustę, który wywalczył rzut karny i tak straciliśmy jedynego gola w spotkaniu. W drugiej połowie próbowaliśmy wyrównać, ale się nie udało. 

Na urlopy udajecie się w środę.
- W poniedziałek mamy trening, czekamy na rozmowy z prezesami, większości piłkarzom kończą się kontrakty. Mi podobnie, jeszcze przed urlopami będziemy rozmawiać na temat przyszłości w tym klubie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Piotr Głowacki, Mrągowia Mrągowo, IV liga, Rozmowa po meczu, wywiadKomentarze

  1. 05.06.16 23:10 SfcM

    zero charakteru, walki i zaangażowania z twojej strony, fatalny mecz, jechali z Tobą jak chcieli...

  2. 05.06.16 21:37 Pawlik

    Mam nadzieje ze dyplom sie przyda juz niebawem.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!