Artykuł

Michał Alancewicz, fot. Emil Marecki

Michał Alancewicz, fot. Emil Marecki

Alancewicz: Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu

05.06.16 21:26   rys   1  

Po meczu Stomilu II Olsztyn z Mrągowią Mrągowo o komentarz poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Michała Alancewicza.

- Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, Mrągowia Mrągowo cały czas walczy o pozostanie w IV lidze. Miałem do dyspozycji dwóch piłkarzy z pierwszego zespołu (Piotr Karłowicz oraz Piotr Głowacki - red.) oraz kilku młodych, którzy trenują z pierwszym zespołem. Nasza gra nie może tak wyglądać, Ci zawodnicy muszą wychodzić na boisko i udowadniać, że zasługują na pierwszy zespół. Dzisiaj tego nie było. Jestem wkurzony tym, że nie pokazaliśmy stomilowskiego charakteru. Można przegrać, ale po walce. Trzeba zostawić zdrowie na boisku, a nie, że dopiero w końcówce meczu tworzymy sytuacje bramkowe.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Mrągowia Mrągowo, Michał Alancewicz, IV liga, komentarzKomentarze

  1. 05.06.16 22:31 Wielki Stomil

    za samo wyjscie na ten stadion to powinna byc walka!! szkoda Michal nie spierdolcie tego i wygrajcie ta lige

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!