Relacja z meczu Pisa Barczewo - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2008/2009 - Wojewódzki Puchar Polski Barczewo
Pisa Barczewo 1:0 OKS II Stomilowcy Olsztyn
Bramki Pisa Barczewo:
OKS II Stomilowcy Olsztyn:
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Na trzeciej rundzie zakończyli przygodę w Wojewódzkim Pucharze Polski piłkarze rezerw OKS-u. W wyjazdowym spotkaniu przegrali z Pisą Barczewo 0:1.

Pierwsza połowa wyglądała całkiem nieźle. Trzeba przyznać, że sporo piłek wracało od naszych napastników jednak ataki Pisy mądrze rozbijali nasi defensorzy." - wypowiada się na temat meczu obecny w Barczewie - wiceprezes klubu Łukasz Gomoła. Jedyna bramka w meczu padła w 70. minucie spotkania. Przez całą drugą połowę zespół z Olsztyna grał w osłabieniu. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy z boiska został usunięty Paweł Kacprzykowski. Napastnik OKS II otrzymał czerwony kartonik za rzekome uderzenie rywala ręką. Czy takowe było? "Trudno ocenić słuszność tej decyzji gdyż przepychanki przy stałych fragmentach gry zdarzają się zawsze..." - dodaje nasz korespondent. "Nasza defensywa bardzo ładnie złapała na trzy metrowym spalonym napastnika z Barczewa. Widzieli to wszyscy zgromadzeni widzowie na stadionie oprócz sędziego liniowego. Bramka na 1:0 i salwy śmiechu wśród kibiców i piłkarzy." - dodaje na koniec zniesmaczony całą sytuacją Gomoła.

Autor: em

OKS II Stomilowcy Olsztyn podobnie jak pierwsza drużyna zagra w Pucharze Polski. Tylko oczywiście w edycji regionalnej. Przeciwnikiem będzie Pisa Barczewo.

OKS II Stomilowcy w Wojewódzkim Pucharze Polski zagrali już dwa spotkania, eliminując z rozgrywek Kormoran Purda i Sawicę Wielbark. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego to spotkanie mieli rozegrać na własnym obiekcie. Jednak kolidowało to z meczem pierwszej drużyny, która w tym samym czasie gra z Kotwicą Kołobrzeg. WMZPN na wniosek Olsztynian przeniósł mecz do Barczewa. Trener gospodarzy nie będzie miał do dyspozycji sześciu piłkarzy: Bartosz Siedlki, Maciej Borzyszkowski, Radosław Białek, Artur Kaziniec, Marcin Bender oraz Paweł Ratuszny. Pisa Barczewo występuje obecnie w tej samej lidze co nasz zespół. W pierwszej kolejce zremisowali z DKS Dobre Miasto 1:1. OKS II także nie rozpoczął sezonu od wygranej - w niedzielę przed własną publicznością przegrali 2:3 z Polonią Lidzbark Warmiński.