Olsztyn - 15 listopad 2009r.

Podsumowanie statystyczne

15.11.09 17:45   -   0

Przedstawiamy podsumowanie statystyczne rundy jesiennej sezonu 2009/10 w wykonaniu piłkarzy OKS 1945 Olsztyn.

W 18 meczach piłkarze OKS 1945 zdobyli 23 gole, co daje średnią 1,3 gola na mecz. Na własnym boisku zdobyli 12 goli (52%), a na wyjeździe 11 goli (48%). W I połowach meczów strzelili 10 goli (43%), a w II połowach 13 goli (57%).

Częstość wyników:

1-1 - 5 razy, 1-2 - 3 razy, 2-1 - 2 razy, 2-0 - raz, 3-1 - raz, 4-3 - raz, 0-0 - raz, 0-1 - raz, 0-2 - raz, 1-3 - raz, 1-6 - raz.

Najwięcej goli (7) padło w meczach:
LKS Nieciecza 6-1 OKS 1945 Olsztyn
GKS Jastrzębie 3-4 OKS 1945 Olsztyn

Najwyższe zwycięstwo na własnym boisku: OKS 1945 Olsztyn 2-0 Olimpia Elbląg, OKS 1945 Olsztyn 3-1 Okocimski KS Brzesko.
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: GKS Jastrzębie 3-4 OKS 1945 Olsztyn.

Najwyższy remis na własnym boisku: OKS 1945 Olsztyn 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie, OKS 1945 Olsztyn 1-1 Przebój Wolbrom, OKS 1945 Olsztyn 1-1 Stal Rzeszów, OKS 1945 Olsztyn 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki.
Najwyższy remis na wyjeździe: Hetman Zamość 1-1 OKS 1945 Olsztyn.

Najwyższa porażka na własnym boisku: OKS 1945 Olsztyn 0-2 Resovia.
Najwyższa porażka na wyjeździe: LKS Nieciecza 6-1 OKS 1945 Olsztyn.

W kadrze znajdowało się 24 zawodników w tym 2 (8%), którzy nie zagrali w lidze. Wszyscy zawodnicy (100%) posiadali obywatelstwo polskie.

Spotkania OKS 1945 Olsztyn sędziowało 17 sędziów, w tym 1 sędzia (6%) ekstaklasowy. Najwięcej meczów prowadził Łukasz Szczech - 2 (12%).

Piłkarzom OKS 1945 Olsztyn pokazano 43 żółte kartki i 1 czerwoną kartkę. Daje to średnią 2,39 żółtej i 0,06 czerwonej kartki na mecz. Najwięcej żółtych kartek ujrzał Paweł Alancewicz - 7 (16%).

Piłkarzom OKS 1945 Olsztyn podyktowano 1 karnego, którego niewykorzystano, co daje skuteczność 0%.

Zawodnicy wchodzący z ławki:
8 razy - SEBASTIAN SPYCHAŁA, MACIEJ SZOSTEK.

6 razy - Paweł Miłoszewski.
5 razy - Mateusz Różowicz, Robert Tunkiewicz.
4 razy - Damian Falkowski.
3 razy - Paweł Alancewicz, Łukasz Wasilewicz.
2 razy - Piotr Głowacki, Andrzej Jaroń, Bogdan Miłkowski, Paweł Sędrowski.
raz - Krzysztof Filipek, Daniel Iwanowski, Paweł Łukasik, Daniel Michałowski.

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):
10 razy - ŁUKASZ SUCHOCKI.
9 razy - Bogdan Miłkowski.
7 razy - Krzysztof Filipek.
6 razy - Robert Tunkiewicz.
4 razy - Paweł Alancewicz, Paweł Sędrowski.
2 razy - Tomasz Aziewicz, Paweł Łukasik, Daniel Michałowski, Paweł Podhorodecki, Maciej Szostek.
raz - Mateusz Różowicz, Kamil Ryłka, Sebastian Spychała, Radosław Stefanowicz.

Strzelcy bez karnych:
7 goli - KRZYSZTOF FILIPEK.
5 goli - Paweł Łukasik, Bogdan Miłkowski.
2 gole - Łukasz Suchocki.
1 gol - Paweł Alancewicz, Daniel Michałowski, Paweł Miłoszewski.

Zmarnowany karny:
1 raz - KRZYSZTOF FILIPEK.

Strzelcy u siebie:
6 goli - KRZYSZTOF FILIPEK.
2 gole - Bogdan Miłkowski.
1 gol - Paweł Alancewicz, Paweł Łukasik, Daniel Michałowski, Łukasz Suchocki.

Strzelcy na wyjeździe:
4 gole - PAWEŁ ŁUKASIK.
3 gole - Bogdan Miłkowski.
1 gol - Krzysztof Filipek, Paweł Miłoszewski, Łukasz Suchocki.

1106 minut - Paweł Podhorodecki.
896 minut - Paweł Alancewicz.
704 minuty - Damian Falkowski.
608 minut - Robert Tunkiewicz.
594 minuty - Sebastian Spychała.
445 minut - Maciej Szostek.
184 minuty - Daniel Michałowski.
143 minuty - Mateusz Różowicz.
135 minut - Kamil Ryłka.
129 minut - Łukasz Wasilewicz.
110 minut - Paweł Miłoszewski.
14 minut - Andrzej Jaroń.
10 minut - Piotr Głowacki.
0 minut - Piotr Sokołowski, Damian Widuto.

Żółte kartki:
7 kartek - PAWEŁ ALANCEWICZ.
6 kartek - Radosław Stefanowicz.
5 kartek - Maciej Szostek.
4 kartki - Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik, Paweł Podhorodecki, Paweł Sędrowski.
3 kartki - Tomasz Aziewicz.
2 kartki - Daniel Iwanowski, Łukasz Suchocki.
1 kartka - Daniel Michałowski, Bogdan Miłkowski.

Czerwona kartka:
1 kartka - RADOSŁAW STEFANOWICZ.

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):
raz - BOGDAN MIŁKOWSKI, PAWEŁ MIŁOSZEWSKI.

Młodzieżowcy (zawodnicy poniżej 23 lat - Paweł Alancewicz, Damian Falkowski, Piotr Głowacki, Andrzej Jaroń, Daniel Michałowski, Paweł Miłoszewski, Paweł Podhorodecki, Mateusz Różowicz, Piotr Sokołowski, Sebastian Spychała, Radosław Stefanowicz, Łukasz Suchocki, Maciej Szostek, Robert Tunkiewicz, Łukasz Wasilewicz, Damian Widuto) rozegrali 7859 minut, co daje 44,1% udziału minut na boisku w stosunku do udziału wszystkich zawodników.

Opracował: mmks.