Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. szpital.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. szpital.olsztyn.pl

Podziękowania dla kibiców Stomilu Olsztyn

14.04.20 12:25   em   1  

Kibice Stomilu Olsztyn otrzymali oficjalne podziękowania za zbiórkę na rzecz Szpitala Miejskiego w Olsztynie. Przypomnijmy, że podczas naszej zbiórki zakończonej w zeszłym tygodniu udało się zebrać blisko 23 tysiące złotych.

- Bardzo dziękujemy kibicom klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn za zaangażowanie i wsparcie naszej zbiórki - mówi Jacek Zachariasz, zastępca dyrektora Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. - To wspaniały gest solidarności i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Zakupiony za przekazane środki analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2 przyczyni się do wytężonej walki z wirusem, a przede wszystkim przyśpieszy diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia.

I dodaje: - Państwa postawa, zaangażowanie i hojność jest godna podziwu. Jeszcze raz dziękujemy i doceniamy waszą troskę i odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców regionu.

Przypomnijmy, że celem fanów Stomilu było zebranie 19 tysięcy 450 złotych, a udało się przelać blisko 23 tysiące. Cały czas na rzecz szpitala można wpłacać pieniądze. LINK TUTAJ!

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

  1. 14.04.20 23:17 nor

    Fajnie, że akcja się udała!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!