nor - komentarze (17 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 01.03.21 20:52 nor

  Chłop wie, o co chodzi w Stomilu? To świetnie, już możemy doliczać punkty... Leszczu i Skiba powinni rywalizować o pozycję bramkarza nr 2. Bramkarza nr 1 nie mamy. Nie wiem, jakie były kulisy odejścia Slawy, ale ja tego ruchu nie rozumiem. Zresztą coraz mniej rozumiem działania tzw. normalnego Stomilu. Chyba więcej czaiłem, kiedy klubem rządzili ,,wariaci,,, czyli wtedy, gdy klub nie należał jeszcze do milionera, który, o ile pamiętam, rzucił kiedyś hasło: Ekstraklasa.

 2. 27.02.21 16:44 nor

  Czekałem z niecierpliwością na ten mecz, jak wszyscy tutaj. Jestem bardzo rozczarowany wynikiem. Mecz z takim rywalem jak Tychy trzeba u siebie co najmniej zremisować. Mamy obrzydliwie przeciętny zespół, który zapewne za kilka tygodni włączy się do walki o utrzymanie, żeby nam dostarczyć emocji takich, do jakich jesteśmy w Olsztynie przyzwyczajeni, czyli do drżenia o pozostanie Stomilu w I lidze. Ech, szkoda słów, zjeb*ny weekend...

 3. 18.02.21 10:33 nor

  Dzięki. Fajny program, w którym położony na północy Olsztyn powinien wziąć udział. Jest tylko jedno ,,ale,, - dofinansowanie może wynieść do 50 proc. wydatków kwalifikowanych. Już widzę, jak ratusz lub inny podmiot wykłada 50 proc. na wkład własny. Oczywiście inne miasta z tego skorzystają, a u nas nadal treningi i sparingi będą zimą odwoływane...

 4. 18.02.21 09:49 nor

  @whiteblue - jeśli możesz, wrzucić link do tego naboru wniosków.

 5. 12.02.21 16:59 nor

  Dużą firmą jest też Egger w B-cu. Szkoda, że Michelin od lat unika współpracy. Tym większy szacunek dla Dachlandu!

 6. 04.02.21 20:16 nor

  ,,Na szczęście zagrałem trochę więcej w ostatnich kilku meczach, tak jak sobie wyobrażałem,, - albo ten wywiad jest sprzed kilku miesięcy, albo Ingo nie kuma, że trafił na listę transferową, albo wszystko kuma, tylko wstydzi się powiedzieć, że jest do odstrzału. Swoją drogą, zbyt wielu szans na grę w Stomilu nie dostał...

 7. 27.01.21 20:48 nor

  Stadion? Ratusz ,,buduje,, stadion dokładnie od 2009 r. Popatrzcie w necie, jakie stadiony budują w Płocku i Sosnowcu. W Rzeszowie i Tarnowie również, choć te nie będą piłkarskie. W Sosnowcu zresztą powstaje cały kompleks - stadion plus hala - za ok. 20 mln więcej niż my zapłacimy za remont, powtarzam: remont, Uranii. Za tę kasę, która idzie na Uranię mogliśmy mieć nowy stadion i halę. Decyzja o przekazaniu 190 mln zł na modernizację Uranii to kuriozum. No, ale w ratuszu nikt logicznie o obiektach sportowych myśleć nie potrafi, więc właściwie nie jest to dziwne.

 8. 22.01.21 15:00 nor

  Świetnie mówisz po polsku! Myślę, że Stomil wykonał bardzo dobry ruch, sprowadzając cię do Olsztyna. Powodzenia wiosną w bramce!

 9. 17.01.21 20:29 nor

  Nie rozumiem złośliwości niektórych osób rzucanych w kierunku Biedrzyckiego. Jest czołowym piłkarzem Stomilu i jeśli faktycznie chce go lider I ligi i kandydat nr 1 do awansu, to trzeba mu życzyć powodzenia. Niestety, Stomil od Termaliki dzieli przepaść, nie ma się co dziwić, że Wiktor chce spróbować sił w znacznie lepszym klubie. Bez względu na to, jak potoczy się jego kariera, chłopak z pewnością nadal będzie miał stomilowskie serce, gdyż Stomil to historia jego rodziny, więc wrzućcie na luz.

 10. 18.12.20 20:06 nor

  Jest, jak jest - sezon stracony w kontekście dobrego wyniku. Uważam jednak, że to dobrze, iż obecny trener będzie mógł przygotować zespół do rundy wiosennej, okaże się, czy to potrafi. Transferów się nie spodziewam, bo niby kto miałby za nie zapłacić... Lepszy trener też tu nie przyjdzie. Stomil obecnie nie jest nawet ligowym średniakiem. Groszem także nie jest w stanie sypnąć. Stadion to ruina, zresztą i tak nie wiadomo, kiedy będziemy mogli na niego wrócić. Jeszcze jakieś ,,plusy,,?

 11. 12.12.20 20:39 nor

  Eee tam, nie ma co się wyżywać na piłkarzach. Większość z nich ma umiejętności drugoligowe, ale to nie ich wina, że ktoś ich zatrudnił w klubie pierwszoligowym. Najsłabszy skład Stomilu w XXI wieku zaprezentował dziś swój potencjał na tle dość silnego rywala. I tyle. Jeśli miasto obetnie dofinansowanie, to będzie jeszcze gorzej niż teraz. Bo kto wyłoży hajs na transfery? Przecież nie właściciel klubu, zwłaszcza że źli i nielojalni kibice nie kupili akcji. Może prezes zaoszczędzi trochę kasy, rozwiązując za porozumieniem stron umowy z zaciągiem holenderskim, choć Holendrzy byliby frajerami, gdyby się na to zgodzili, jeśli wypełniają warunki.

 12. 12.12.20 01:25 nor

  Termalica - w dopełniaczu tę nazwę należy pisać Termaliki, a nie Termalici. Podobnie jak kiedyś Amica - dopełniacz: Amiki.

 13. 09.12.20 11:10 nor

  Ewentualność aneksowania umowy o dofinansowaniu klubu przez miasto to naprawdę niepokojąca informacja. Obawiałem się, że na wstrzymaniu decyzji o instalowaniu krzesełek na trybunie odkrytej stadionu się nie skończy. Teraz dopiero okaże się, czy M. Brański jest odpowiedzialnym właścicielem klubu.

 14. 07.12.20 17:10 nor

  *Lukáš

 15. 07.12.20 17:08 nor

  Łukasz to porządny gość i bardzo dobry piłkarz. Mogliśmy mieć z niego pożytek jeszcze co najmniej przez dwa, trzy sezony. Nie grał na swojej nominalnej pozycji, a mimo to dawał niebagatelną jakość drużynie. Jak można było spieprzyć sprawę gry w Stomilu takiego zawodnika? Najwyraźniej było można... Trudno tego nie nazwać działaniem na niekorzyść klubu.

 16. 04.12.20 23:41 nor

  Brawo, Wiktor i gratulacje!

 17. 04.12.20 19:53 nor

  Zasłużony punkt, brawo! Była szansa na 3 punkty. Gdyby debil sędziujący mecz znał przepisy, nie podyktowałby karnego za zagranie piłki ręką przez Wiktora, gdyż piłka najpierw odbiła się od jego nogi. Przepisy mówią tak: ,,nie jest przewinieniem sytuacja, gdy piłka dotyka ręki/ramienia zawodnika bezpośrednio po kontakcie z głową lub ciałem (włączając stopę) zawodnika, u którego następuje kontakt piłki z ręką,, - czyli jeżeli zawodnik sam sobie nabije piłkę w rękę, to gra powinna być kontynuowana. I co ty na to, pajacu z gwizdkiem??

nor

Zarejestrowany: 24.01.19 17:12

Ocena komentarzy użytkownika

155   320   32.63%