Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. polsatsport.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. polsatsport.pl

Polsat Sport pokaże dwa spotkania Stomilu Olsztyn

13.08.21 14:21   em   1  

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznaczył dokładne terminy spotkań 7., i 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Dwa spotkania Stomilu Olsztyn na żywo pokaże Polsat Sport, a jeden z domowych meczów odbędzie się w poniedziałek.

Mecz z ŁKS-em Łódź odbędzie się w piątek (27 sierpnia 2021 r.) o godz. 20:30. Mecz na żywo pokaże Polsat Sport.

Wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Polkowice odbędzie się w sobotę - 4 września 2021 r. - ten mecz także będzie można obejrzeć w Polsace Sport. Dlatego mecz rozpocznie się o godz. 12:40.

Mecz z Resovią Rzeszów odbędzie się w poniedziałek (!) - 13 września 2021 r. o godz. 18:00. Ten mecz na żywo będzie można zobaczyć w platformie IPLA.TV.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Polsat Sport, ŁKS Łódź, Górnik Polkowice, Resovia


Komentarze

  1. 13.08.21 19:51 Piekarz/OKS

    super...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!