Porażka w Płocku

02.07.11 15:45   redakcja   2

W swoim drugim spotkaniu sparingowym piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn przegrali z beniaminkiem pierwszej ligi - Wisłą Płock 0:1 (0:1). Jedyną bramkę w meczu zdobył w 6. minucie Damian Łazicki.

Trener Zbigniew Kaczmarek z nowych zawodników testował w sparingu Macieja Czachóra (obrońca, Broń Radom), Adriana Ziętka (obrońca, Broń Radom), Krzysztofa Michalaka (obrońca, Włókniarz Zelów) oraz Piotra Łysiaka (napastnik, rezerwy).

- Po raz kolejny mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze sparingu. Do przerwy byliśmy lepszym zespołem na boisku, stworzyliśmy więcej sytuacji. Wisła zdobyła bramkę po bardzo ładnym strzale z około 25 metrów - mówi trener Kaczmarek. - Pomimo dużych zmian w zespole nie tracimy swojego oblicza. Wierzę, że będzie jeszcze lepiej - dodaje.