Relacja z meczu Wisła Płock - Stomil Olsztyn

Sparing 2011/2012 Płock
Łukasiewicza 34, 09-400 Płock
Wisła Płock 1:0 Stomil Olsztyn
6' Damian Łazicki Bramki
Bramki Wisła Płock: (I połowa) Krzysztof Kamiński - Daniel Mitura, Vladan Peličić, Damian Skumórski, Damian Łazicki - Damian Adamczyk, zawodnik testowany, Bartłomiej Sielewski, zawodnik testowany - Łukasz Sekulski, Kamil Biliński. (II połowa) Krzysztof Kamiński - Łukasz Nadolski, Radosław Kursa, Rafał Zembrowski, Mateusz Pielak - Fabian Hiszpański, Eivinas Zagurskas, Matar Guèye, Damian Jaroń - Damian Drężewski, João Paulo.
Stomil Olsztyn: Erwin Sak (46 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (46 Krzysztof Michalak), Paweł Baranowski (46 Paweł Sędrowski), Rafał Remisz (46 Maciej Czachór), Paweł Głowacki (46 Adrian Ziętek) - Łukasz Suchocki (46 Michał Świderski), Bartosz Szaraniec (46 Piotr Łysiak), Robert Tunkiewicz (46 Igor Biedrzycki), Dominik Kun (46 Tomasz Strzelec), Radosław Stefanowicz (75 Łukasz Suchocki) - Paweł Łukasik (32 Krzysztof Filipek).

W swoim drugim spotkaniu sparingowym piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn przegrali z beniaminkiem pierwszej ligi - Wisłą Płock 0:1 (0:1). Jedyną bramkę w meczu zdobył w 6. minucie Damian Łazicki.

Trener Zbigniew Kaczmarek z nowych zawodników testował w sparingu Macieja Czachóra (obrońca, Broń Radom), Adriana Ziętka (obrońca, Broń Radom), Krzysztofa Michalaka (obrońca, Włókniarz Zelów) oraz Piotra Łysiaka (napastnik, rezerwy).

- Po raz kolejny mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze sparingu. Do przerwy byliśmy lepszym zespołem na boisku, stworzyliśmy więcej sytuacji. Wisła zdobyła bramkę po bardzo ładnym strzale z około 25 metrów - mówi trener Kaczmarek. - Pomimo dużych zmian w zespole nie tracimy swojego oblicza. Wierzę, że będzie jeszcze lepiej - dodaje.