Artykuł

Pożegnaliśmy

Pożegnaliśmy "Piekarza", wiernego Stomilowca z FC Gietrzwałd. Fot. Emil Marecki

Pożegnaliśmy "Piekarza", wiernego Stomilowca z FC Gietrzwałd

02.12.22 16:50   em   0  

W piątek (2 grudnia 2022 r.) odbył się pogrzeb Krzysztofa "Piekarza" Piekarskiego. W ostatniej drodze naszego kolegi z trybun towarzyszyła najbliższa rodzina, przyjaciele, koledzy z pracy oraz fani Stomilu Olsztyn.

"Piekarz" zmarł nagle 22 listopada 2022 roku w wieku 41 lat. Od najmłodszych lat był kibicem Stomilu Olsztyn, na mecze przyjeżdżał z rodzinnego Gietrzwałdu. "Piekarz" współpracował od początku z naszym serwisem robiąc zdjęcia kibicowskie, które mogliście także oglądać w magazynie kibicowskim "To My Kibice". Z TMK współpracował od poczatku istnienia czasopisma. Udzielał się również bardzo często na forum stomil.olsztyn.pl pod nickiem Piekarz/OKS.

Ostatni raz zdjęcia robił na wyjeździe Stomilu w Siedlcach. Miał być na meczu domowym z Hutnikiem Kraków, ale już w Olsztynie awarii uległ mu samochód i nie było nam dane zobaczyć się na olsztyńskiej murawie. Mieliśmy się spotkań przy okazji domowego meczu z Polonią Warszawa… Teraz zobaczymy się w Sektorze Niebo. Zawsze zaangażowany w sprawy kibicowskie Stomilu. Losy naszego klubu nigdy nie były mu obce. To wielka strata dla Stomilowskiej społeczności.

Razem z Piekarzem do grobu została złożona flaga Stomilu Olsztyn - FC Gietrzwałd. Piekarz był jednym z pomysłodawców i projektantem tej flagi.

Dziękujemy za obecność na ceremonii pogrzebowej przedstawicielom Polonii Bydgoszcz i GKM-u Grudziądz.

PIEKARZ - NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI!

Flaga Stomilu Olsztyn - FC Gietrzwałd

Winiec od kibiców Stomilu Olsztyn

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!