Artykuł

Prezentacja za nami

26.02.20 22:58   em   6  

W środowe popołudnie w Galerii Warmińskiej piłkarze Stomilu Olsztyn oraz sztab szkoleniowy zaprezentowali się kibicom. Niestety nie dopisała frekwencja i na imprezie zjawiła się garstka kibiców olsztyńskiego klubu.

Przez pierwszą godzinę prezentacji piłkarze Stomilu Olsztyn chodzi po galerii i wręczali swoje zdjęcia z autografami. Przy okazji zapraszali wszystkich na sobotnie spotkanie z Odrą Opole. Podczas drugiej godziny imprezy była okazja do poznania nowych twarzy w olsztyńskim zespole oraz poznania pozostałych piłkarzy "Dumy Warmii".

Kibice, którzy nie mogli obejrzeć prezentacji na żywo, mogli śledzić ją na oficjalnym FB klubu. Tam także rozmowy m.in. z Wojciechem Kowalewskim (prezes Stomilu) czy Sylwestrem Czereszewskim (dyrektor sportowy klubu). Można je obejrzeć na oficjalnym kanale YT klubu i trzeba przyznać, że są ciekawe. To fajne uzupełnienie prezentacji, która odbyła się w Galerii Warmińskiej. I super gest wobec kibiców olsztyńskiego klubu, m.in. na emigracji. 

Bo sama prezentacja piłkarzy Stomilu nie zrobiła wielkiego wrażenia na wszystkich obecnych kibicach. Najbardziej jak zawsze cieszyli się najmłodsi fajni dla których była to doskonała okazja do zbicia "piątki" ze swoimi idolami, czy do zdobycia autografu. 

Mieliśmy w historii klubu lepsze prezentacje. Szukając pozytywów to największy jest taki, że klub ponownie rozpoczyna (mniejszą lub większą) współpracę z Galerią Warmińską. Dobrze wiemy ile osób robi tam zakupy, a to dobre miejsce do promocji "Dumy Warmii". 

Do zobaczenia na stadionie!

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 27.02.20 15:56 19BR45

  Czeres jak to Czeres swój chłop, ale prosty nie ma od niego co wymagać. Bardziej by się przydał jako asystent niż dyrektor. Zresztą pewnie zaraz go nie będzie bo on może robić co najwyżej transfery chłopaków z Pelikana

 2. 27.02.20 14:38 eS

  Fatalne ta ala prezentacja. Najgorsza od kiedy były wszystkie tego typu eventy, ludzi którzy specjalnie przyszli było max 50 osób reszta dziennikarze, dzieci z akademia, rodzice. KLUB chciał chyba zrobić to z mega pompą a wyszło jak wszystko ostatnio w tym klubie bardzo blado. Czy jest ktoś w klubie odpowiedzialny za kontakt z grupą kibiców? Tak właśnie kibiców którzy chodzą na s1 i na wyjazd jeżdżą. Wszyscy wiedzą że to oni są w dużym stopniu odpowiedzialni za frekwencję na meczach różnego typu transparenty, drukowanie na własną rękę plakatów i rozwieszanie. Czemu nikt na taką prezentacje wybiera środę godzinę 17.00 myślę że w niedzielę nie handlową było by więcej ludzi i tylko taka mobilizacja dała by dużo ludzi wiele osób jest z FC to mieli brać wolne? KPINA. Klub upadł całkowicie pod względem np plakatów zachęcenia ludzi na mecz totalne 0. Cieszymy się wszystkim a kibice dla klubu to chyba tylko problem zobaczymy komu to wyjdzie na dobre bo myślę że w tej rundzie ani razu nie będzie kompletu.

 3. 27.02.20 12:00 Lejtnant

  Czereś to jednak zalatuje burakami z Klewek mocno. Nie potrafi się wysławiać, nie orientuje sie w nazwiskach i liczbie pozyskanych zawodników. Nie pasuje kompletnie do Kowalewskiego. Zdanie" mamy Łotycza o nazwisku Nikita" mówi samo za siebie.

 4. 27.02.20 09:32 marduck

  Dobrze że na prezentacji były dzieciaki z akademii i ich rodzice bo chyba za tłum musieliby wypożyczyć manekiny z całej galerii XDD, słabo to wyszło. Transmisja live ok, widać że firma którą wynajęto ma pojęcie o tym co robi, dobre uzupełnienie jak napisał Emil, przy czym chyba zwyciężczynią w kwestii merytoryczności bezapelacyjnie dziennikarka prowadząca. Kowalewski - Lejtnant wspomniał poniżej jak polityk, nieszczere to i sztuczne do bólu, ja politykom nie ufam. Czereś jak to Czereś :) Ale hitem był koordynator akademii, dobrze że prowadząca pytała i odpowiadała za niego, bo gość zdania nie potrafił sklecić. Ale skoro tłumem były dzieciaki i rodzice akademii, był koordynator akademii to czemu nie było rozmowy z nowym prezesem akademii? Czyżby Kowalewski jednak się wstydził? Zakopali tego Królika głeboko, strona FB i internetowa akademii martwa.

 5. 27.02.20 09:25 Emilozo

  Skoro nic nie obiecuje, to co za kandydat na dobrego polityka? :)

 6. 27.02.20 09:10 Lejtnant

  Odsłuchałem wywiadu z prezesem Kowalewskim. Nic konkretnego. Nadaje się na dobrego polityka. Ładnie gada, nic nie obiecuje, miło się go słucha.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!