Artykuł

Prezes Stomilu wyjaśnia dlaczego doszło do zmian w sztabe szkoleniowym

13.06.20 06:15   em   4  

Na oficjalnym kanale Yotubue Stomilu Olsztyn ukazała się rozmowa z prezesem olsztyńskiego klubu. Wojciech Kowalewski wyjaśnia dlaczego doszło do zmian w sztabie szkoleniowym olsztyńskiej drużyny.

- Zespół potrzebuje świeżego spojrzenia, na potencjał który dysponuje, na zasób zawodniczy, na sposób i styl gry - wyjaśnia Wojciech Kowalewski, prezes olsztyńskiego klubu. - W ostatnim czasie nie wszystko na boisku funkcjonowało tak jak byśmy sobie życzyli.

Więcej w filmie!

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wojciech Kowalewski, I liga, Adam Majewski, Piotr Zajączkowski


Komentarze

 1. 13.06.20 13:27 Pawlik

  Kumpel dawny z boiska ten trener i tyle a trner Zajaczkowski do kiedy ma kontrakt? Gadasz pan o baranzach a sukcesem bedzie walka o utrzymanie.Toc Sopel niech zahoruje czy cos i nie mamy napastnika takie wasze transfery

 2. 13.06.20 08:09 Gacek Z

  Za 35 k, można zawsze poopowiadał dyrdymały.....

 3. 13.06.20 08:08 Gacek Z

  Prezes, dobrze mówi- jak zawsze. Ciekawe czy zagra Wiktorek?

 4. 13.06.20 07:38 wiktor 69

  Jaki potencjał panie prezesie?Zawodnicy, jak i dzialania zarzadu klubu poniżej oczekiwań i pewnego poziomu!Przepraszam urazonych ale takie sa odczucia wielu kibicow!Myslacych inaczej przepraszam

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!