Relacja z meczu OKS II Stomilowcy Olsztyn - Mazur Pisz

Walczymy panowie!

2009/2010 - Liga okręgowa Olsztyn - boisko na Dajtkach
OKS II Stomilowcy Olsztyn 2:0 Mazur Pisz
1:0
16' Mateusz Różowicz
47' (k) Tomasz Długołęcki
Bramki OKS II Stomilowcy Olsztyn: 12. Maciej Filipiak - 22. Bartosz Siedlik, 3. Krzysztof Pilski, 23. Łukasz Komadowski, 13. Paweł Kaszubski (71, 11. Marcin Bender) - 19. Łukasz Sosna (46, 18. Sławomir Przybyliński), 14. Dariusz Maleszewski (56, 9. Radosław Białek), 10. Tomasz Laskowski, 7. Tomasz Długołęcki (71, 8. Kamil Maciorowski), 17. Wojciech Kardaś - 6. Mateusz Różowicz.
Mazur Pisz: 22. Witold Rudnicki - 3. Łukasz Skrzecz, 17. Patryk Kryskiewicz, 8. Łukasz Janicki, 5. Sebastian Poświata, 7. Mateusz Kowalczyk, 10. Patryk Zach, 14. Łukasz Barański, 11. Łukasz Rejmentowski, 18. Wojciech Cumach, 6. Adrian Karpowicz (60, 9. Norbert Wysokiński).
Szczegóły Sędzia: Karol Rudziński (Nidzica).
Widzów:

Stomilowcy skrupulatnie realizują cel, jakim jest awans do czwartej ligi. W dzisiejszym spotkaniu podopieczni Dariusza Maleszewskiego wygrali z Mazurem Pisz 2:0 (1:0).

W 16. minucie Stomilowcy przeprowadzili akcję, która przyniosła im bramkę. Tomasz Długołęcki dośrodkował piłkę w pole karne, a Mateusz Różowicz strzałem głową pokonał bramkarza gości. Dwie minuty po przerwie "biało-niebiescy" strzelili swoją drugą bramkę za sprawą Tomasz Długołęckiego, który pokonał Witolda Rudnickiego strzałem z rzutu karnego.

Stomilowcy w Olsztynie podejmą Mazura Pisz. Walcząca o awans ekipa, zagra z drużyną broniącą się przed spadkiem.

Dariusz Maleszewski także ma kłopoty kadrowe. Nadal kontuzjowany jest Karol Miller. Wyjazd zagraniczny z gry wykluczył Łukasz Bogdanowicza. Nie zagra w meczu także kontuzjowany grający prezes klubu - Łukasz Gomoła. Nie z takich opresji jednak drużyna Stomilowców wychodziła obronną ręką. Jak się chce awansować do IV ligi to drużyny z dolnej części tabeli powinny być odprawiane z kwitkiem już po pierwszej połowie spotkania. Tak jak to miało miejsce w wygranym ostatnio spotkaniu z Łyną Sępopol, w którym OKS II wygrał 4:0. Już po pierwszej połowie spotkania rywale przegrywali 0:2 i nie mieli żadnych szans na poprawienie rezultatu.