Relacja z meczu Wisła Płock - Stomil Olsztyn

1:1
37' Robert Chwastek
55' Piotr Burski
Bramki Daniel Michałowski (k) 25'
Bramki Wisła Płock: (I połowa) Łukasz Skowron - Łukasz Nadolski, Sławomir Jarczyk, Marcin Pacan, Bartosz Wiśniewski - Tomasz Grudzień, Artur Wyczałkowski, Łukasz Juszkiewicz, Marcin Nowacki, Robert Chwastek - Daniel Koczon. (II połowa) Krzysztof Kamiński - Damian Pracki, Rafał Grzelak, Damian Adamczyk, Mateusz Lewandowski - Daniel Mitura, Mariusz Solecki, Łukasz Stański, Dawid Klepczyński, Krystian Pieczara - Piotr Burski.
Stomil Olsztyn: Kamil Ryłka (31 Mateusz Oszmaniec, 61 Daniel Iwanowski) - Janusz Bucholc (46 Damian Falkowski), Paweł Sędrowski (67 Janusz Bucholc), Arkadiusz Koprucki, Paweł Podhorodecki (46 Piotr Gruszczyński) - Radosław Stefanowicz (67 Łukasz Suchocki), Robert Tunkiewicz (46 Maciej Szostek), Daniel Michałowski (67 Robert Tunkiewicz), Piotr Głowacki (67 Piotr Karłowicz) - Łukasz Suchocki (46 Bogdan Miłkowski), Piotr Karłowicz (46 Andrzej Jaroń).
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

OKS 1945 Olsztyn przegrał w spotkaniu sparingowym z drugoligową Wisłą Płock 1:2 (1:1). Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 25. minucie Daniel Michałowski z rzutu karnego, który podytkowany został za faul na Łukaszu Suchockim. Dla płoczcan gole strzelali Robert Chwastek i Piotr Burski.

Piotr Gruszczyński z czwartoligowego Kryształa Glinojeck to kolejny zawodnik, który pojawił się na testach w OKS-ie 1945 Olsztyn. 20-letni obrońca (ur. 8 lipca 1989 r.) zagrał 45 minut w dzisiejszym sparingu z Wisłą Płock. W przeszłości występował także m.in. w Tęczy 34 Płońsk. Zimą 2010 był na testach w Jezioraku Iława.

Po meczu trener Kaczmarek zdecydował, że Oszmaniec i Gruszczyński nie zagrają w OKS-ie.

Po dwóch dniach treningów piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn rozegrają pierwsze spotkanie sparingowe. Rywalem "biało-niebieskich" będzie spadkowicz z pierwszej ligi - Wisła Płock. Ze względu na konserwację płyty boiska na stadionie im. Kazmierza Górskiego w Płocku mecz odbędzie się w Drobinie.

"Nafciarze" do tego spotkania przystąpią na pewno bez Łukasza Masłowskiego i Pawła Pęczaka, którzy rozwiązali z klubem kontrakty, Bartłomiej Sielewski przeszedł do Piasta Gliwice, a Mateusz Żytko przebywa na testach w Koronie Kielce.