Rezerwy Stomilu zremisowały w Lubawie, fot. Emil Marecki

Remis rezerw w Lubawie

06.06.15 18:08   mmks   0

Rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały w meczu IV ligi z Motorem Lubawa 2:2 (1:1). Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Dawid Bogdański i Rafał Witkowski (z karnego).

Od 80. minuty "biało-niebiescy" grali w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką został ukarany Emil Brzozowski. Siły się wyrównały na pięć minut przed końcem, wtedy przedwcześnie boisko z kolei musiał opuścić Michał Maj z Motoru.

Stomil II: 29. Michał Przyborowski - 18. Łukasz Wojciechowski, 87. Adam Janas, 10. Igor Kostrzewa (70, 5. Sebastian Całka), 77. Emil Brzozowski, 21. Jakub Kostrzewa (55, 17. Patryk Głowacki), 55. Damian Zacheja, 6. Dariusz Cekała, 7. Rafał Witkowski, 19. Dawid Bogdański (77, 11. Kamil Stankiewicz), 16. Patryk Rosoliński.