90' Koniec meczu. Stomil wygrał 1:0! Dziękujemy i pozdrawiamy naszego korespondenta z Malborka.
77' Podobnie jak Chojniczanka Stomil gra w jedenastu. W miejsce Niewulisa wszedł Paweł Głowacki. Rafał Remisz został cofnięty do obrony. Paweł Głowacki gra na pozycji defensywnego pomocnika.
77' Druga żółta kartka dla Andrzeja Niewulisa. Stomil zrobił łądną akcję skrzydłową, ale zabrakło wykończenia. Chojniczanka wyszła z kontrą. Na środku boiska głupio faulował Niewulis i zobaczył drugą żółtą kartkę.
72' Chojniczanka nadal gra w jedenastu. Zawodnik, który otrzymał czerwoną kartkę opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się inny.
71' Zawodnik Chojniczanki otrzymuje czerwoną kartkę. Zamieszanie w polu karnym Stomilu. Jeden z zawodników Chojniczanki sfaulował Andrzeja Niewulisa i wyleciał z boiska.

Rafał Remisz, fot. Artur Szczepański

Remisz: Wygraliśmy z Chojniczanką zasłużenie

23.02.13 20:32   em   0

Po meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn rozmawialiśmy z Rafałem Remiszem, który w tym meczu zagrał jako defensywny pomocnik.

- Wygraliśmy z Chojniczanką zasłużenie. Stworzyliśmy sobie z gry kilka sytuacji bramkowych. Rywal próbował coś strzelić po stałych fragmentach. Pierwsza połowa bezdyskusyjnie była pod naszym dyktandem. W drugiej połowie pojawiły się złe momenty. Trener dał mi szansę zagrać dzisiaj jako defensywny pomocnik i myślę, że tą szansę wykorzystałem. Łączyłem dzisiaj dwie formacje - linię obrony i pomocy. Czułem się dobrze na tej pozycji.

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, Rafał Remisz, sparing, wypowiedź, rozmowa