Artykuł

Stadion Stomilu w Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Stadion Stomilu w Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Remont na stadionie Stomilu

06.07.12 13:46   em   6  

W następnym tygodniu ruszą prace przy modernizacji olsztyńskiego stadionu.

Zostanie otwarty sektor na łuku (obecnie jest tam reklama Specjala - red.), który pomieści 500 osób. Będzie on przeznaczony dla najzagorzalszych fanów Stomilu Olsztyn. Powiększony zostanie także sektor kibiców przyjezdnych.

Więcej kibiców na stadion Stomilu będzie mogło wejść dopiero na mecz z Bogdanką Łęczna. Spotkanie z Dolcanem Ząbki oraz Wartą Poznań obejrzy maksymalnie trzy tysiące widzów.

Na stadionie będą zamontowane także nowe kamery oraz bezprzewodowe łącze internetowe na trybunie dziennikarskiej.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu, Dolcan Ząbki, Warta Poznań, Bogdanka Łęczna, I liga, kibice


Komentarze

 1. 07.07.12 11:49 NAGÓRKI

  Oczywiście przystosowanie łuku jest tańsze niż SBN-a...??

 2. 06.07.12 22:07 paragon

  podpis pod zdjęciem - stadion stomilu, jak to można nazywac stadionem ? ruina, taki zabytek to do Olsztynka do skansenu :)) remont ? znowu archaiczne słowo :)

 3. 06.07.12 15:35 Gie.

  Wydaje mi się, że nie jesteśmy przedmiotem, który można ot tak przerzucić na inny sektor bez wcześniejszych ustaleń, 500 osób to powinna mieścić klatka dla gości, a nie nasz sektor. Miejmy nadzieję, że kierownictwo klubu pójdzie po rozum do głowy i zacznie ROZMAWIAĆ.

 4. 06.07.12 14:54 Kot

  Ja planuję dopingować z sektora pierwszego i mam nadzieję, że moi koledzy pseudokibice również!

 5. 06.07.12 14:47 F.R.T.

  Zajebiście że Klub coś z kimś ustalił !! Znów się zaczyna ??

 6. 06.07.12 14:16 MakOz

  Te 500 osób na łuku, to chyba tak z przymrużeniem oka, bo oczywistym faktem jest, że na ciekawszych meczach (Zawisza, Arka itd.) młyn oscylować będzie w granicach 1000 osób.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!