Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Rezerwy dopiero w poniedziałek

18.09.20 11:30   em   1  

Piłkarze Stomilu II Olsztyn kolejne ligowe spotkanie zagrają dopiero w poniedziałek (21 września). Rywalem będzie Motor Lubawa.

Tradycyjnie Stomil w roli gospodarza skorzysta z gościnności rywali. Jeszcze się nie zdarzyło w tym sezonie, żeby olsztyńska drużyna zagrała u siebie lub… w Jezioranach.

Podopieczni Pawła Głowackiego po 9. kolejkach mają na koncie 10. punktów, a rywale zdobyli dotychczas 14. punktów.

To będzie ostatni mecz, w którym nie może zagrać Hubert Szramka z powodu zawieszenia na 4. mecze za niesportowe zachowanie w meczu z Pisą.

Początek meczu o godz. 16.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Motor Lubawa, IV ligaKomentarze

  1. 18.09.20 22:26 paragon

    znałem kiedyś jednego zawodnika co to po meczu z Pisą został zawieszony na 4 ale chyba lata, bo to w PP było :) pozdro Pawson

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!