Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Elbląg - stadion przy ulicy Agrikola 8, 8 września 2013 r., godz. 17:00

Rezerwy jadą do Elbląga

06.09.13 19:04   em   1  

W niedzielę (8 września) piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają na wyjeździe z Olimpią II Elbląg. Początek meczu o godzinie 16:00.

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim, czyli tam gdzie na co dzień występują drugoligowe drużyny z tego miasta - Olimpia i Concordia.

Michał Alancewicz będzie miał do dyspozycji najsilniejszą jedenastkę. W ten weekend pauzuje Centralna Liga Juniorów. W meczu będą mogli zagrać także rezerwowi z meczu Stomil - Olimpia Grudziądz.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Olimpia II Elbląg, IV liga, ElblągKomentarze

  1. 06.09.13 19:55 mateuszhnr

    kibice mogą wejsc?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!