Artykuł

Stomil II Olsztyn zagra w Dobrym Mieście, fot. Artur Szczepański

Stomil II Olsztyn zagra w Dobrym Mieście, fot. Artur Szczepański

Dobre Miasto - 11 sierpnia 2012 r., godz. 17:00

Rusza IV liga. Stomil II Olsztyn gra w Dobrym Mieście

10.08.12 17:30   em   1  

W sobotę (11 sierpnia) o godz. 17:00 piłkarze Stomilu II Olsztyn zainaugurują rozgrywki w IV lidze. Piłkarze trenowani przez Michała Alancewicza i Adama Łopatko zagrają z DKS-em Dobre Miasto.

W poprzednim sezonie piłkarze rezerw Stomilu w IV lidze zajęli 11. miejsce. DKS Dobre Miasto natomiast zajął drugie miejsce w grupie pierwszej ligi okręgowej i awansował do IV ligi.

W sobotnim spotkaniu zagrają sami młodzi olsztyńscy zawodnicy. Nikt z szerokiej kadry pierwszoligowego Stomilu nie został odesłany na mecz do Dobrego Miasta.

W drużynie DKS Dobre Miasto może zagrać czterech byłych piłkarzy Stomilu: Bartosz Dzikowski, Paweł Kułakowski, Mateusz Kostek oraz Michał Suchodolski. W kadrze DKS-u jest także były zawodnik Stomilowców - Łukasz Bogdanowicz.

W okresie przygotowawczym zespół rezerw Stomilu rozegrał pięć spotkań - wygrał 4:0 z Olimpią Olsztynek, 7:3 z Warmiakiem Łukta, 2:0 z Warmią Olsztyn oraz przegrał 0:3 z Mrągowią Mrągowo oraz 2:3 Błękitnymi Orneta.

Kibice w Dobrym Mieście wchodzą na mecz za darmo.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, DKS Dobre Miasto, Dobre Miasto, IV liga


Komentarze

  1. 11.08.12 12:44 K.K.

    Robi ktoś Tour de warmia of mazuria? z Dobrego Miasta do Ostródy. Potrzebny Kierowca lub kierowca z samochodem. prywatna wiadomość

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!