Artykuł

Sebastian Jarosz / fot. stomilolsztyn.com

Sebastian Jarosz / fot. stomilolsztyn.com

Olsztyn

Sebastian Jarosz nowym zawodnikiem Stomilu

21.08.19 17:56   kot   2  

Stomil Olsztyn pozyskał byłego zawodnika Stilonu Gorzów Wielkopolski Sebastiana Jarosza. 19-letni pomocnik podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

W minionym sezonie Jarosz wystąpił w 31 meczach w III lidze, w których strzelił 7 bramek.

Tagi: Stomil Olsztyn, Sebastian Jarosz, Stilon Gorzów Wielkopolski


Komentarze

  1. 21.08.19 18:23 cichy90

    Chyba się mylisz. Jego menedżerem jest nijaki Tomasz Drankowski, który owszem sprowadził Japończyka ale Nishiego;) Wszystko można łatwo sprawdzić zamiast pisać bzdury.

  2. 21.08.19 18:15 Pawlik

    Przeciez to zaciąg jedengo menago on i Ci Japonczycy wszystko jedna melodia ciekawe kto bedzie im placił ? Kicha z tych tranferów w tym roku ostatni mecz pokazał ze gra sie wychowankami typu Remisz Mosakowski Lech Skiba .Masz chlopaku jaja to pokaz ze trafiles tu nieprzypadkowo a nie przez to ze masz tego menadzera co inni z Japonii

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!