Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Siłownia z OBO na stadionie nie powstanie

02.11.20 12:27   em   3  

Ogłoszono wyniki kolejnej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Siłownia na stadionie Stomilu przy al. Piłsudskiego 69a nie powstanie.

Projekt zgłoszony przez Akademię Sportu Stomil Olsztyn zebrał tylko 1942 punktów, co dało 11. miejsce w głosowaniu.

Wygrał projekt Edukacyjny Ekotaras zgłoszony przez olsztyńskich rugbistów. Łącznie w tej edycji powstanie 7 projektów miejskich.

Żeby w tym roku znaleźć się w szczęśliwej “siódemce” należało zebrać powyżej 4111 punktów.

Tagi: Stomil Olsztyn, AS Stomil Olsztyn


Komentarze

  1. 03.11.20 11:15 chodi

    Tak samo boisko do kosza. Dziewczyny stały codziennie pod Lidlem na Jagiellońskiej i zbierały podpisy. Rugbyści tez bardzo prężnie działają i dzięki OBO zobaczcie do jakiego stanu doprowadzili stadion przy Gietkowskiej. Oczy ze zdziwienia przecierałem jak szybko go odnowili.

  2. 02.11.20 22:06 A Ś

    Brak mobilizacji niestety ktos cos wymysli ale juz nic nie robi zeby to promowac!

  3. 02.11.20 20:44 tomaso

    Już pisałem, zanim były znane wyniki, że zapewne w cuglach wygrają niszowe projekty rugbystów, którzy, w odróżnieniu od Stomilu, twardo się co roku organizują i zbierają podpisy na ulicy, w Galerii Warmińskiej, na basenie, wśród członków rodziny itd. W efekcie ich dwa projekty zdobyły najwięcej głosów- odpowiednio 1 i 2 miejsce. A Stomil po raz kolejny musi się ovejść smakiem. Ale umówmy się, projekt taki słaby, że szok

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!