Artykuł

Rafał Śledź, fot. Paweł Piekutowski

Rafał Śledź, fot. Paweł Piekutowski

Śledź: Remis jest sprawiedliwy

29.07.18 01:34   em   0  

W sobotnim meczu Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn w drugiej połowie na boisku pojawił się Rafał Śledź. Po ostatnim gwizdu sędziego poprosiliśmy zawodnika o komentarz.

Jak ocenisz swój występ?
- Dałem pozytywny sygnał trenerowi, żebym otrzymywał więcej szans i więcej minut na boisku. Mam nadzieję, że to wszystko pójdzie w dobrą stronę.

Wywozicie z Bytowa jeden punkt. Jak to ocenisz?
- Mecz mógł potoczyć się w dwie strony. My mieliśmy swoje sytuacje, Bytovia także, więc ten remis jest sprawiedliwy.

Wracasz do Stomilu po rocznym wypożyczeniu do GKS- Wikielec (wtedy III liga). Co ci dała gra u trenera Arkadiusza Klimka?
- Fizycznie wyglądam zdecydowanie lepiej i tak się też czuje. Jak byłem zdrowy to grałem wszystko od deski do deski. To wszystko zaprocentuje w przyszłości.

Zdajesz sobie sprawę, że jest to dla ciebie ostatnie podejście w Stomilu, żeby w tym klubie zaistnieć na dłużej.
- Tak zdaję sobie z tego sprawę, że to ostatnia szansa dla mnie, żeby się w tym klubie pokazać i zacząć strzelać bramki na I-ligowym poziomie. Tym bardziej, że w tym roku kończę wiek młodzieżowca. Rywalizacja o podstawowy skład się nie zakończyła, to był dopiero pierwszy mecz. Będę walczył i ciężko trenował, żeby zaczynać spotkania od pierwszej minuty.

Rozpoczęła się seria wyjazdowych spotkań w tym sezonie. Nie przeraża was to, że łącznie zagrać siedem wyjazdów razem z tym spotkaniem? Chociaż w Bytowie mogliście się czuć jak u siebie, bo kibice Stomilu byli głośniejsi od miejscowych.
- To tylko i wyłącznie kwestia podejścia. Cieszymy się, że będzie na stadionie w Olsztynie nowa murawa i nie będzie kałuż jak ostatnio... Wiadomo, że lepiej się gra u siebie, ale my nie narzekamy, nie jest źle.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Bytovia Bytów, Rafał Śledź, Rozmowa po meczu, I liga


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!