Olsztyn - stadion Stomilu, 5 czerwca 2009r. godz 17:30
Sępopol - 6 czerwca 2009r. godz. 17:00

Smutne zwycięstwo

04.06.09 08:55   mjr   11

Efektowne 4:0, które mogło dać upragnioną 3. lokatę. Ale nie dało...

Olsztynianie pokonali 4:0 zespół Sokoła Aleksnadrów Łódzki. Po fatalnej pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem bezbramkowym, w drugiej części meczu piłkarze OKS-u wzięli się do roboty!

Pierwszy kwadrans drugiej połowy był zabójczy w wykonaniu naszych zawodników. Trzy gole strzelone przez Suchockiego, Łukasika oraz Alancewicza doprowadziły do euforii stadion przy al. Piłsudskiego. Do jeszcze większej euforii doprowadziła kibiców w 70 minucie informacja o aktualnych wynikach z innych boisk. Start remisował u siebie z KSZO, a Wieliczka przegrywała z Wigrami. Niestety niedługo później piłkarze z Otwocka zdobyli bramkę, która przypieczętowała ich awans na trzecie miejsce w tabeli. Olsztynianom na otarcie łez pozostał gol strzelony w ostatniej minucie przez Sebastiana Spychałę.

OKS II Stomilowcy Olsztyn sprawili sobie urodziny prezent. Dokładnie cztery lata temu został założony klub Stomilowcy Olsztyn, który obecnie jest zespołem rezerwowym OKS 1945 Olsztyn. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego wygrali 4:2 z Łyną Sępopol.

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Łukasz Sosna 14, Paweł Kacprzykowski 27, Tomasz Długołęcki 32, Radosław Białek 70.