Artykuł

Logo Socios Stomil, fot. Materiał prasowy Socios Stomil

Logo Socios Stomil, fot. Materiał prasowy Socios Stomil

Socios Stomil. Co dalej z pomysłem?

19.01.16 11:35   em   5  

W poniedziałek wieczorem postanowiliśmy wybrać się na robocze spotkanie grupy założycielskiej Socios Stomil. Na jakim etapie jest powstające nowe stowarzyszenie? Odpowiedź poniżej.

8 stycznia została podjęta decyzja o założeniu organizacji, która będzie nosiła nazwę Socios Stomil. Stowarzyszenie ma już swój statut, wybrany zarząd oraz komisję rewizyjną. W tym tygodniu zostaną złożone wszystkie dokumenty rejestracyjne.

Grupa w tym momencie pracuje nad stroną internetową, z której będzie można dowiedzieć się jak przystąpić do Socios Stomil. - Nie chcemy prezentować naszego stowarzyszenia póki wszystko nie zostanie przygotowane profesjonalnie - mówią zgodnie przedstawiciele Socios Stomil. - Informujemy tylko, że cały czas pracujemy, i choć w tym momencie jest o nas cicho, to wkrótce zaprezentujemy wszystkie nasze pomysły i plan działania.

W każdym poniedziałek w siedzibie klubu Stomilu Olsztyn przy al. Piłsudskiego 69a odbywają się spotkania robocze grupy. Początek o godz. 19.

Czym się będzie zajmować Socios Stomil? Oto najważniejsze punkty wybrane ze statutu organizacji:

 • Wspieranie finansowe klubu Stomil Olsztyn SA poprzez dokapitalizowanie spółki Stomil Olsztyn SA, bezpośrednie współfinansowanie projektów klubu wcześniej zaakceptowanych przez zarząd stowarzyszenia.
 • Wprowadzenie systemu zarządzania klubem, w którym kibice mają wpływ na jego działalność i funkcjonowanie.
 • Popularyzowanie wiedzy o historii Stomilu Olsztyn.
 • Prowadzenie szeroko pojętej działalności wspierającej i integrującej środowiska związane z klubem Stomil Olsztyn SA.
 • Tworzenie warunków do rozwoju piłkarskiego klubu Stomil Olsztyn SA.
 • Pomoc w pozyskiwaniu sponsorów i reklamodawców dla klubu Stomil Olsztyn SA.
 • Wspieranie inicjatyw mających na celu rozbudowę infrastruktury sportowej klubu Stomil Olsztyn SA, w szczególności mających na celu stworzenie przy al. Piłsudskiego 69a w Olsztynie stadionu na poziomie europejskim wraz z zapleczem i pełną infrastrukturą pomocniczą.

Tagi: Stomil Olsztyn, Socios Stomil


Komentarze

 1. 19.01.16 18:21 JeanPorr

  Wszystko będzie, facebooki, wywiady, media... wniosek jest w drodze do sądu, a to trochę trwa, cierpliwości :)

 2. 19.01.16 15:56 Biała Armia

  Musicie te wieści dać na Facebooka i co chwile udostępniać. Dogadajcie się z Gazeta Olsztyńską i innymi portalami Olsztyńskimi żeby dali to na Stronę. Niech idzie to w Media. ........... Tylko podajcie jaka składa jest co miesiąc ?? Brawo za taką fajną akcję.

 3. 19.01.16 15:55 Stefan1958

  Tylko dlaczego nie SOCIOS STOMIL OLSZTYN? Innych Stomili w Polsce jest wiele.

 4. 19.01.16 14:48 Wielki Stomil

  fajnie ze cos takiego powstaje brawo

 5. 19.01.16 11:55 dzbs

  Panowie brawo!!!!! Niech ratusz wie że mamy siłę i potencjał. Pierwszy przelew mogę zrobić nawet dziś;) Jeszcze raz brawo

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!