Artykuł

Solin złotym sponsorem Stomilu Olsztyn. Fot. stomilolsztyn.com

Solin złotym sponsorem Stomilu Olsztyn. Fot. stomilolsztyn.com

Solin złotym sponsorem Stomilu Olsztyn

08.03.23 21:55   em   4  

Stomil Olsztyn podpisał umowę z kolejnym sponsorem. Od teraz finansowo “Dumę Warmii” będzie wspierać firma Solin. Współwłaścicielem nowego sponsora jest Paweł Tomkiewicz, wychowanek olsztyńskiego klubu.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z największym klubem piłkarskim w regionie - mówi Tomkiewicz. - Wierzymy w sukces Stomilu Olsztyn i awans już w obecnym sezonie do wyższej klasy rozgrywkowej, dlatego postanowiliśmy wesprzeć klub w zdobyciu upragnionego celu na ten sezon. Firma Solin wywodzi się z Olsztyna i chce również wspierać najmłodszych adeptów z Akademii Stomilu. W tym celu powstanie program lojalnościowy, który ogłosimy z klubem w najbliższej przyszłości.

Umowa została podpisana na rok. W myśl jej zapisów logotyp Solin znajdzie się na rękawach koszulek pierwszej drużyny oraz banerach umieszczanych na stadionie przy Piłsudskiego 69A i we wszelkich materiałach promocyjnych oraz poligraficznych.

Witamy w Stomilu!

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Tomkiewicz, Solin


Komentarze

 1. 09.03.23 15:29 SanDiego

  "Wierzymy w sukces Stomilu Olsztyn i awans już w obecnym sezonie do wyższej klasy rozgrywkowej" Matko jedyna! Cicho sza! Nie wolno głośno takich rzeczy mówić! Prezes mówił odwrotnie!

 2. 09.03.23 07:13 Andrzej Baraszkiewicz

  Brak napastnika

 3. 08.03.23 23:01 Bart

  👍🏻

 4. 08.03.23 22:34

  Dobrze wychowany wychowanek

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!